Hart of Dixie (Doktorka z Dixie)
93/100 - 263×

Hart of Dixie(Doktorka z Dixie)

Doktorka Zoe Hart se usilovně snaží jít ve stopách svého otce a stát se kardiochirurgem. Po pěti letech, které strávila v Newyorské nemocnici, Zoe nedostane místo jako lékařka, jelikož není schopná vnímat pacienty jako lidi. Zoe se odstěhuje na jih do malého městečka, kde se stane praktickou lékařkou.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Rachel Bilson (Zoe Hart), Wilson Bethel (Wade Kinsella), Scott Porter (George Tucker), Jaime King (Lemon Breeland), Cress Williams (Lavon Hayes), Kaitlyn Black (Annabeth Nass), Tim Matheson (Brick Breeland), Claudia Lee (Magnolia Breeland), McKaley Miller (Rose Hattenbarger), Mircea Monroe (Tansy Truitt), Ross Philips (Tom Long), Mallory Moye (Wanda Lewis), Josh Cooke (Joel Stevens), Golden Brooks (Ruby Jeffries), Laura Bell Bundy (Shelby Sinclair)

Annabeth Nass

Annabeth Nass

Kamarádka Lemon, Zoe a Crickett. Členka Belles.

Sezóny 4
2011 - 2015

Annabeth Nass patří k neoficiální elitní vrstvě obyvatel v Bluebell. Její nejlepší kamarádka je Lemon Breeland. Annabeth je docela dost uzavřená do sebe a je nejrespektovanější dáma, které můžou ostatní ve městě jen závidět. Je dobrou kuchařkou.

Je členkou spolku Belles, členkami jsou dívky, které jsou pověřeny udržovat historii a dědictví Bluebell, přičemž tuto práci berou všechny velmi vážně. Annabeth je zpočátku rezervovaná ohledně jejího vztahu se Zoe Hart, ale nakonec si s ní vytvoří důvěrný vztah.

Annabeth měla poněkud smůlu v lásce. Vztah s jejím prvním manželem byl katastrofální a dále se ocitá zapletená ve vztazích s mnoha muži. Když dojde na vztahy všechno je tedy poněkud komplikované.Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama