Heroes (Hrdinové)
83/100 - 169×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Tim Kring to zkusí s Hrdiny napotřetí, chystá se další řada

Tim Kring to zkusí s Hrdiny napotřetí, chystá se další řada

Ne, toto není opožděný Apríl. Známý tvůrce Tim Kring, který stál v roce 2006 za hitem Heroes, ještě neřekl této sérii sbohem. Sice se pokusil o návrat v roce 2015, který nebyl moc úspěšný, ale to ho neodradilo k dalšímu pokusu. Kring dává dohromady nový příběh.

14 2
11.4.2024

V roce 2006 odstartoval seriál Heroes, který si rychle získal miliony příznivců. Po parádní první řadě přišla druhá, která se sice slušně rozjela, ale velice ji poznamenala tehdejší stávka scenáristů. Druhá sezóna byla zkrácena pouze na jedenáct dílů, nicméně pořádného nálože epizod jsme se dočkali v řadě třetí.

To už ale seriál ztrácel na kvalitě a diváci už od původního hitu rychle odvraceli zrak. Kring se sice s řadou čtvrtou vrátil ke kořenům první řady, ale to už bylo pozdě a stanice NBC tehdy v roce 2010 seriál zařízla. O pět let později to ale tvůrce Tim Kring zkusil znovu a to se sérií Heroes Reborn. Příběh sliboval nové hrdiny a nové dobrodružství, ale s každým dalším dílem se vracely staré postavy a de facto se jednalo o pokračování původního příběhu.

(Tim Kring to zkusí s Hrdiny napotřetí, chystá se další řada. Foto: NBC)

Po jedné sezóně seriál skončil a mysleli jsme si, že se seriálem je již definitivní konec. Až do dnešního dne. Tim Kring chystá novou pecku nazvanou Heroes: Eclipsed, která se bude odehrávat několik let od událostí původního seriálu. Poznáme nové hrdiny, u kterých dojde k probuzení jejich schopností. Hned na úvod je nutné zmínit, že v oficiální synopsi zní, že uvidíme známé padouchy, tudíž snad dojde na doopravdy známé tváře (např. Sylara, pozn. red.).

Tim Kring aktuálně svůj námět nabízí potenciálním kupcům, tudíž vznik seriálů není úplně stoprocentní. Jelikož dnešní Hollywood má rád návraty starých známých, asi by bylo překvapení, kdyby i tento počin nakonec nedopadl. Pokud tomu tak bude, seriálu přejeme úspěch. Kring má zřejmě svou poslední životní šanci a další s Hrdiny už nejspíše nedostane.

Jaké pocity ve vás vyvolala tato novinka?

Zdroj: Deadline.com

Diskuze /4

Tarzan_

Druhá řada odpad. první byla skvělá!

12.4.2024 | 4:19:00
Raiden123

Hmm,ako ako sa dohadovali,ze uz to s tymto serialom nikdy nebudu pracovat… Mam taky pocit,ze tento clovek,co chce urobit pokracovanie videl korejsky serial Moving a hned chcel mat nieco podobne na americky spuosob …

Hlavne bola chyba toho serialu,ze prakticky odpisali postavu Claire Bennet a nedohodli sa s tou hereckou,myslim,ze vtedy uz v tom nechcela hrat… Mohli tam dat niekoho ineho,ale stale Claire a Peter Petreli a Sylar,boli a hadam i su duolezitymi postavami v seriali,dokonca jedna teoria hovori,ze Sylar mal syna, potom zas nie po zmene ine deti s Claire,no toto nikto nepotvrdil.Skuor vybrali cestu,ze existoval niekto podobny a hlavne nebezpecny ako Sylar a mal deti s Claire,ale to nikdy nevysvetlili v tych dieloch.dokonca naznacili,ze to mozno bol Peter Petreli,co by bolo dost divne ?! Kedze to bol jej pribuzny.

12.4.2024 | 8:47:27
JK

Lost,Heroes,Prison Break tři top seriály mého mladí ;)

#4 bend-ik
12.4.2024 | 16:00:15
bend-ik

#3 JK: Presneeee :)

12.4.2024 | 18:39:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama