Heroes (Hrdinové)
83/100 - 168×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Víme zase o špetku víc

Víme zase o špetku víc

Po několika měsícovém klidu, co nám tvůrce Hrdinů Tim Kring a televizní stanice NBC nic neprozradila, tu máme zase něco více o tom, jak se seriál (ne)bude vyvíjet. Situaci nám přiblížil autor spoilerových stránek Hrdinů, který se s Timem Kringem setkal na letošním Comic Conu v San Diegu a dostal z něj aspoň pár cenných informací. V článku také dále najdete, jak se vyvíjí naše imaginární 5. řada.

0 0
26.7.2010

Stále nic nového pod sluncem. NBC i Tim Kring mlčí ohledně našich Hrdinů, a že je to už nějaký pátek, co čekáme na opravdu poslední FINÁLNÍ verdikt. Comic Con v San Diegu toho trošku více přiblížil. Tim Kring řekl, že on a jeho tým dělají vše, co mohou, aby se Heroes na televizní obrazovky vrátili. Mají i prý už nějak připravený příběh, takže se scénářem by nebyl až takový problém. Jediným problémem je NBC, který rozhodně neplánují vrátit Heroes v září, přesto si nechávají otevřená vrátka, když nevyjdou ostatní seriály, které si odbijí své premiéry v září. Tim Kring přesto prohlásil, že i kdyby se seriál nevrátil, příběh bude pokračovat skrz internet, komiksy atd. Ale to už přece není ono. Můžeme tak panu Kringovi popřát hodně štěstí, ať NBC ukecá na další sezónu a NBC musíme přát, že nové seriály si povedou špatně. Naděje umírá poslední.

Imaginární Volume 6: Cením si vašich nápadů a určitě to nějakým způsobem projdu a zkusím z toho něco „vycucat“. Ale nemůžeme plést páté přes deváté, do nekonečna se vracet v čase a vše měnit. To byl jeden z důvodů, proč se seriál stál méně oblíbeným. Jsem za vaše názory rád a rozhodně pište dál. Je hotových cca 11 dílů, celkem jich bude asi 22, tak určitě pokračujte. Děkuji.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama