Heroes (Hrdinové) Víme zase o špetku víc

Víme zase o špetku víc

Víme zase o špetku víc

Po několika měsícovém klidu, co nám tvůrce Hrdinů Tim Kring a televizní stanice NBC nic neprozradila, tu máme zase něco více o tom, jak se seriál (ne)bude vyvíjet. Situaci nám přiblížil autor spoilerových stránek Hrdinů, který se s Timem Kringem setkal na letošním Comic Conu v San Diegu a dostal z něj aspoň pár cenných informací. V článku také dále najdete, jak se vyvíjí naše imaginární 5. řada.

0 0
26.7.2010

Stále nic nového pod sluncem. NBC i Tim Kring mlčí ohledně našich Hrdinů, a že je to už nějaký pátek, co čekáme na opravdu poslední FINÁLNÍ verdikt. Comic Con v San Diegu toho trošku více přiblížil. Tim Kring řekl, že on a jeho tým dělají vše, co mohou, aby se Heroes na televizní obrazovky vrátili. Mají i prý už nějak připravený příběh, takže se scénářem by nebyl až takový problém. Jediným problémem je NBC, který rozhodně neplánují vrátit Heroes v září, přesto si nechávají otevřená vrátka, když nevyjdou ostatní seriály, které si odbijí své premiéry v září. Tim Kring přesto prohlásil, že i kdyby se seriál nevrátil, příběh bude pokračovat skrz internet, komiksy atd. Ale to už přece není ono. Můžeme tak panu Kringovi popřát hodně štěstí, ať NBC ukecá na další sezónu a NBC musíme přát, že nové seriály si povedou špatně. Naděje umírá poslední.

Imaginární Volume 6: Cením si vašich nápadů a určitě to nějakým způsobem projdu a zkusím z toho něco „vycucat“. Ale nemůžeme plést páté přes deváté, do nekonečna se vracet v čase a vše měnit. To byl jeden z důvodů, proč se seriál stál méně oblíbeným. Jsem za vaše názory rád a rozhodně pište dál. Je hotových cca 11 dílů, celkem jich bude asi 22, tak určitě pokračujte. Děkuji.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny