Heroes (Hrdinové) Zprovozněna nová sekce o Web-epizodách

Zprovozněna nová sekce o Web-epizodách

Zprovozněna nová sekce o Web-epizodách

Od 26.9.2010 je na webu zprovozněna nová sekce o Web-epizodách seriálu Heroes.


0 0
26.9.2010

Všechny moderní seriály mají společnou jednu věc – kromě epizod, které se pravidelně vysílají v televizi, mají také svoje série web-epizod. To jsou série vysílané na internetu a mají pár minutových dílů. Tyto díly slouží k doplnění děje seriálu a jeho rozšíření, a vysílají se většinou v době, kdy má seriál pauzu, to proto, aby fanoušci zůstali natěšeni na další díly. A stejně jako hromada jiných seriálů, i Heroes mají svoje web-epizody, které se vysílaly od roku 2008 do roku 2009. A i když je už seriál zrušen, tak nyní všechny díly můžete shlédnout na této stránce i vy.

V nové rubrice jménem (překvapivě) Web-epizody najdete kompletní seznam všech web-epizod, všechny díly ke shlédnutí s českými titulky, dozvíte se o čem která série je, kolik má dílů a kdy byla vysílána.


Takže teď se vrhněte na novou sekci a užijte si web-epizody :-).

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny