Heroes (Hrdinové)
83/100 - 168×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Zprovozněna nová sekce o Web-epizodách

Zprovozněna nová sekce o Web-epizodách

Od 26.9.2010 je na webu zprovozněna nová sekce o Web-epizodách seriálu Heroes.

0 0
26.9.2010

Všechny moderní seriály mají společnou jednu věc – kromě epizod, které se pravidelně vysílají v televizi, mají také svoje série web-epizod. To jsou série vysílané na internetu a mají pár minutových dílů. Tyto díly slouží k doplnění děje seriálu a jeho rozšíření, a vysílají se většinou v době, kdy má seriál pauzu, to proto, aby fanoušci zůstali natěšeni na další díly. A stejně jako hromada jiných seriálů, i Heroes mají svoje web-epizody, které se vysílaly od roku 2008 do roku 2009. A i když je už seriál zrušen, tak nyní všechny díly můžete shlédnout na této stránce i vy.

V nové rubrice jménem (překvapivě) Web-epizody najdete kompletní seznam všech web-epizod, všechny díly ke shlédnutí s českými titulky, dozvíte se o čem která série je, kolik má dílů a kdy byla vysílána.

Takže teď se vrhněte na novou sekci a užijte si web-epizody :-).

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama