Heroes (Hrdinové) Charlie Andrews

Charlie Andrews

Charlie Andrews

Schopnost: Superchytrost

Sezóny 2
2006 - 2010

Volume 1 – Genesis

Charlie je servírkou U připáleného toasta, velice oblíbeného bistra v Texasu. Na své výpravě zachránit roztleskávačku na ni narazí Hiro Nakamura a Ando Masahashi. Hiro si ji okamžitě oblíbí a následně se do ní zamiluje. Bohužel Texasem projíždí akorát Sylar, který se rozhodne Charlie zabít a vzít si její schopnost. Hiro tak ztratil jedinou lásku, kterou v životě měl.

Volume 5 – Redemption

O mnoho let později, když Hiro napravuje chyby ze své minulosti, se rozhodne, že se vrátí v čase a Charlie zachrání před Sylarem. Dokonce se mu to podaří, ale osud mu znovu nepřeje. Samuel Sullivan nechává Charlie zmizet v čase a Hiro musí následně pro Samuela pracovat, jinak svou Charlie nikdy neuvidí. I když Hiro udělá vše, oč ho Samuel požádá, Charlie mu stejně nevydává. Hiro se posléze dozví, že Charlie Samuel přesunul do roku 1944, tam Charlie prožila krásný život a v současné době je už stará dáma.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Škoda, že nedostala tolik prostoru se projevit. A i když mi bylo líto, že zemřela a poté byla oživena, ale dána do jiné časové linky, tak jsem ráda, že měla krásný život, který si rozhodně zasloužila. :)

5.3.2021 | 18:18:45
tom99

Příjemná servírka. I když se objevila pouze v pár dílech, hrozně jsem si jí oblíbil.

webmaster, grafik
22.9.2015 | 16:50:16

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny