Heroes (Hrdinové)
83/100 - 168×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Charlie Andrews

Charlie Andrews

Schopnost: Superchytrost

Sezóny 2
2006 - 2010

Volume 1 – Genesis

Charlie je servírkou U připáleného toasta, velice oblíbeného bistra v Texasu. Na své výpravě zachránit roztleskávačku na ni narazí Hiro Nakamura a Ando Masahashi. Hiro si ji okamžitě oblíbí a následně se do ní zamiluje. Bohužel Texasem projíždí akorát Sylar, který se rozhodne Charlie zabít a vzít si její schopnost. Hiro tak ztratil jedinou lásku, kterou v životě měl.

Volume 5 – Redemption

O mnoho let později, když Hiro napravuje chyby ze své minulosti, se rozhodne, že se vrátí v čase a Charlie zachrání před Sylarem. Dokonce se mu to podaří, ale osud mu znovu nepřeje. Samuel Sullivan nechává Charlie zmizet v čase a Hiro musí následně pro Samuela pracovat, jinak svou Charlie nikdy neuvidí. I když Hiro udělá vše, oč ho Samuel požádá, Charlie mu stejně nevydává. Hiro se posléze dozví, že Charlie Samuel přesunul do roku 1944, tam Charlie prožila krásný život a v současné době je už stará dáma.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Škoda, že nedostala tolik prostoru se projevit. A i když mi bylo líto, že zemřela a poté byla oživena, ale dána do jiné časové linky, tak jsem ráda, že měla krásný život, který si rozhodně zasloužila. :)

5.3.2021 | 18:18:45
tom99

Příjemná servírka. I když se objevila pouze v pár dílech, hrozně jsem si jí oblíbil.

webmaster, grafik
22.9.2015 | 16:50:16

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama