His Dark Materials (Jeho temné esence) Carlo Boreal

Carlo Boreal

Carlo Boreal

Vysoce postavený člen Magisteria.

Sezóny 2
2019 -

Základní informace

Lord Carlo Boreal je člen Magisteria, který projevuje velký zájem o Lyru Belacqua a hlavně alethiometr, který vlastní. Zná cestu, do světa Williama Parryho

První série

Carlo Boreal je člen Magisteria, který cestuje mezi jeho světem a tím naším. V našem světě si říká Sir Charles Latrom a najímá zde dva muže, aby našli Grummana, o kterém nevěří, že je mrtvý. Po té, co se vrátí zpět domů, navštíví večírek, který pořádá Marisa Coulter. Na tomto večírku novinářka Adele Starminster informuje Lyru o Vrahounech, což způsobí, že Lyra i s alethiometrem uteče a Lord Boreal z toho viní Adele, kterou později zabije tím, že rozdrtí jejího daemona.


Když znovu přejde do našeho světa a sejde se s muži, které najal, ti mu oznámí, že Grumman se ve skutečnosti jmenuje John Parry a že je místním průzkumníkem, který má ženu a dítě. Lord Boreal nařídí, aby je muži našli, což se jim podaří. Nějakou dobu rodinu sledují pouze zpovzdálí, ale Lord Boreal měl teorii, že Parry cestoval mezi vesmíry a že důkazy o tom jsou v jejich domě. Navštíví proto Elaine Parry, Johnovu manželku, která mu ale odmítá dát jakékoliv informace o svém manželovi. Muži, které najal, se později vloupají do domu Parryových a Will Parry jednoho z nich v sebeobraně zabije. Lord Boreal se pak nadále snaží Willa v jeho světě najít.

Foto: BBC One

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S02E07: Æsahættr

cz100%
DOKONČENO

Nepřehlédněte

Stanice vydala dokument o vytvoření světa His Dark Materials

Stanice vydala dokument o vytvoření světa His Dark Materials

Včera se stanice BBC One rozhodla vypustit do světa speciální dokument o vytváření první série His Dark Materials. Půlhodinový dokument objasňuje vše okolo seriálu. Například vytváření kostýmů a daemonů, jak Dafne jezdila na Iorekovi a mnoho dalšího.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců