His Dark Materials (Jeho temné esence) Coram van Texel

Coram van Texel

Coram van Texel

Pravá ruka vůdce Romunů Johna Faa a jeho rádce.

Sezóny 1
2019 - 2019

Základní informace

Farder Coram je jeden z Romunů a pravá ruka jejich vůdce. Jako mladý byl romanticky zapletený s královnou divoženek Serafinou Pekkalou, se kterou měl i syna.

První série

Coram je rádce Romunů Johna Faa. Má minulost s královnou divoženek Serafinou Pekkalou, které jednou zachránil život a později spolu měli syna, který však zemřel. Společně s Lyrou Belacqua a ostatními Romuni cestoval na sever ve snaze zachránit unesené děti. V Trollesundu navštívil s Lyrou konzula, který jim poradil, ať seženou pomoc od panserbjørn. Proto se vydali za jediným ve městě, Iorekem Byrnisonem, který zde žil v podstatě v zajetí bez svého brnění. Snažili se mu ho navrátit, ale podařilo se to až Lyře, když se zeptala alethiometru. Když byla Lyra unesena Vrahouny, pokračoval s ostatními Romuny do Bolvangaru zachránit ji a ostatní děti.


Foto: BBC One

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Nepřehlédněte

Stanice vydala dokument o vytvoření světa His Dark Materials

Stanice vydala dokument o vytvoření světa His Dark Materials

Včera se stanice BBC One rozhodla vypustit do světa speciální dokument o vytváření první série His Dark Materials. Půlhodinový dokument objasňuje vše okolo seriálu. Například vytváření kostýmů a daemonů, jak Dafne jezdila na Iorekovi a mnoho dalšího.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců