His Dark Materials (Jeho temné esence) Elaine Parry

Elaine Parry

Elaine Parry

Matka Willa a manželka Johna Parryho.

Sezóny 1
2019 - 2019

Základní informace

Elaine je mentálně nemocná žena, která přišla o svého manžela a musela se starat sama o svého syna od doby, co se narodil. O záhadné zmizení jejího manžela se zajímají lidé nejen z jejího světa, ale i z toho, kde vládne Magisterium.

První série

Elaine je matka Willa Parryho, se kterým zůstala sama po té, co její manžel John Parry odjel na expedici, ze které se již nikdy nevrátil a později byl prohlášen za mrtvého. Kvůli jejímu křehkému mentálnímu stavu se staral Will o ni spíš než obráceně. Její stav tajil před ostatními, protože se bál, že by jí zavřeli do nemocnice. Elaine vždy varovala Willa před nějakým nebezpečím, ale on ji nikdy nebral vážně. Když byl Will starší, začali za ní chodit muži a vyšetřovat zmizení jejího manžela, mezi nimi byl i Carlo Boreal ze světa Lyry Belacqua. Jeden den se do jejich domu někdo vloupal ve snaze najít dopisy, které Elaine dostala od Johna a schovávala je pro Willa, aby si je mohl někde přečíst. Kvůli tomu ji Will odvedl ke svému učiteli a požádal ho, zda by u něj mohla chvíli zůstat načež záhadně zmizel.


Foto: BBC One

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S02E07: Æsahættr

cz100%
DOKONČENO

Nepřehlédněte

Stanice vydala dokument o vytvoření světa His Dark Materials

Stanice vydala dokument o vytvoření světa His Dark Materials

Včera se stanice BBC One rozhodla vypustit do světa speciální dokument o vytváření první série His Dark Materials. Půlhodinový dokument objasňuje vše okolo seriálu. Například vytváření kostýmů a daemonů, jak Dafne jezdila na Iorekovi a mnoho dalšího.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců