House of the Dragon (Rod draka)
89/100 - 95×

House of the Dragon(Rod draka)

Po celosvětovém úspěchu seriálu Game of Thrones přichází stanice HBO s jeho prequelem, který se zaměří především na rod Targaryenů a jeho působení v Západozemí.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Emma D'Arcy, Milly Alcock (Rhaenyra Targaryen), Olivia Cooke, Emily Carey (Alicent Hightower), Fabien Frankel (Criston Cole), Matt Smith (Daemon Targaryen), Rhys Ifans (Otto Hightower), Paddy Considine (Viserys I. Targaryen), Eve Best (Rhaenys Targaryen), Steve Toussaint (Corlys Velaryon), Sonoya Mizuno (Mysaria)

Přetáčky se nakonec protáhnou až do března

Přetáčky se nakonec protáhnou až do března

I když natáčení druhé řady skončilo už loni v září, letos se kamery opět rozjely. A nakonec pojedou déle, než jsme čekali.

2 14
20.2.2024

Na začátku února se opět rozjely kamery kvůli natočení nových záběrů z druhé série House of the Dragon. O tom, že se některé scény budou pořizovat znovu, jsme věděli už delší dobu předem, nicméně původně mělo být vše hotovo do konce února. Nyní to vypadá tak, že bude hotovo až v průběhu března.

Herci se kvůli natáčení nových scén zavřeli ve studiích Leavesden, tudíž nemáme šanci zjistit, co přesně tu natáčí, nicméně v souvislosti s prodloužením přetáček jsme byli informováni o tom, že se budou natáčet nové záběry z bitvy. Pravděpodobně je řeč o bitvě o Havranův hřad, což znamená, že se herci zřejmě vydají do okolních lesů, aby pořídili vše potřebné. O tom však prozatím nepadla žádná informace.

(Nové záběry se sice budou pořizovat déle, ale premiéru by to nemělo nijak ovlivnit. Foto: HBO)

Prozatím není jasné, zda tyto přetáčky nějak ovlivní premiéru druhé řady, která je v tuto chvíli stanovena na začátek léta, nicméně je možné, že bude přesunuta o pár týdnů. Každopádně na tyto přetáčky doposud nikdo nereagoval, tudíž doufáme, že se se stanoveným obdobím stále počítá.

Zdroj článku: Redanian Intelligence

Diskuze /1

nowas

byly doby, kdy přetáčky byly vzácnost.. teď je to v podstatě pravidlem a zbytečně to pak stojí studio moc peněz a seriál/film potom nemusí být výdělečný jen kvůli takové blbosti..

20.2.2024 | 11:09:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Ani seriál House of the Dragon se neobejde bez početného množství rodů. Které rody, jež známe už ze seriálu Game of Thrones, zasáhnou do války? A které nové rody nám naopak budou představeny?

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama