How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku)
87/100 - 514×

How I Met Your Mother(Jak jsem poznal vaši matku)

Ted Mosby, taťka od rodiny, vypraví svým dvěma ratolestem příběh o tom, jak kdysi, kdy ještě trávil celé dny s kamarády Marshallem, Lilly a Barneym, potkal a podlehl jejich mamce. Sitcomový příběh, který jeho děcka vůbec nezajímá, zaujal diváky po celém světě a udržel si jejich pozornost devět let.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Josh Radnor (Ted Mosby), Jason Segel (Marshall Eriksen), Alyson Hannigan (Lily Aldrin), Cobie Smulders (Robin Scherbatsky), Neil Patrick Harris (Barney Stinson), Cristin Milioti (Tracy McConnell), Bob Saget (vypravěč), Lyndsy Fonseca (Penny Mosby), David Henrie (Luke Mosby), Marshall Manesh (Ranjit Singh), Joe Nieves (Carl MacLaren), Charlene Amoia (Wendy), Ashley Williams (Victoria), Suzie Plakson (Judy Eriksen), Jennifer Morrison (Zoey Pierson)

Dočkáme se spin-offu?

Dočkáme se spin-offu?

Každý populární seriál se dočkává svého spin-offu. Dočká se i Matka?

3 0
31.10.2013

Přesně tohle téma řeší stanice CBS již delší dobu, ale o čem by měl tento spin-off být? Padalo mnoho návrhů, nejprve se ty krátce shrneme ty, které byly zvažovány a pak si představíme ten návrh, který CBS nejspíš chystá.

  • Jak Matka poznala Teda

Rozhodně se všichni ptáme, co celou tu dobu dělala Matka? Co kdyby nám i ona odvyprávěla svůj příběh ve svém seriálu? Tato možnost by asi dokázala nejvíce zaujmout diváky seriálu.

  • Co se stalo, když jsem potkal vaši Matku?

HIMYM skončí, ale studio se domluví na pokračování s Tedem a Matkou, případně i s ostatními zájemci z naší party a začnou nám vyprávět příběhy o tom, co se naší partě přihodilo, když Ted poznal Matku. Odvypráví nám jejich svatbu, narození dětí a další triliony příběhů.
Problém je v tom, že většina fanoušků na seriál kouká jen ze setrvačnosti, aby se dozvěděli, jak Ted poznal Matku. Také není jisté, kdo z party by chtěl v projektu pokračovat. Představitel Marshalla chce seriál opustit již dva roky.

  • Spin-off některé z postav

Velmi populární řešení spin-offu. Vezme se oblíbená postava a ta dostane celý seriál jen o sobě. Jenže o kom by to bylo? Všichni dobře víme, že většina epizod byla spíše o Barnym, než o tom jak Ted hledá Matku. Marshall prohlásil, že už by rád dělal něco jiného, i když seriál, kde by byl hlavní postavou, by ho možná mohl zlákat. No a seriál, kde by včele stály naše hlavní hrdinky by asi nepochodil.

How I Met Your Dad

Teď si asi říkáte, že se autor článku zbláznil a chce psát znovu o tom samém, ale není tomu tak. Poslední zprávy ze stanice CBS říkají, že stanice nám během deváté řady plánuje představit novou partu přátel (či jen hlavní postavu spin-offu) a hlavní hrdinka nám (svým dětem) bude vyprávět příběh o tom, jak poznala toho svého vyvoleného. Zajímavostí je, že tahle nová parta by se taktéž scházela u McLarena. Zeptali jsme se Barneyho, co si o tomhle nápadu myslí a jeho odpověď rozhodně nepotřebuje komentář.

Měl by seriál HIMYM nějakou formou pokračovat nebo by měl být nadobro ukončen? Co říkáte na volbu stanice CBS, zcela obměnit hlavní postavy a pro jaký spin-off byste byli vy?

AKTUALIZACE

15. 11. 2013: Stanice CBS objednala pilotní epizodu k seriálu How I Met Your Dad.

  1. 2. 2014: Představení postav How I Met Your Dad.
  2. 5. 2014: Stanice CBS se rozhodla HIMYD neobjednat.

Zdroj: CBS

Diskuze /19

Doctorr

Já bych asi byla pro ten první o tom co dělala matka a kdyby se tam ještě dotoho prolínalo to co v te době dělat Ted a jak se míjely by bylo fajn a nebo ještě co se stalo jak jsem poznal vaši matku by nemuselo bít na škodu. Ale kdybych měla vybrat spin-off pro postavu tak by to byl asi Barney.

31.10.2013 | 13:55:42
jajush

Já bych brala, jak matka potkala Teda. Ta postava se tam doteď moc neobjevila. Ale maximálně tak na 3 řady, to stačí. A spin off Barneyho rozhodně ne, celá tahle sezóna je o něm a Robin, dřív jen o něm a opravdu mě jejich budoucnost už dál nezajímá.

31.10.2013 | 14:02:05
PecaCZE

Spin-off by nemusel být na škodu pokuď by neudělali chyby, které byli v posledních řadách ( mluvím o tom jaká je to nuda ). Kdyby to byl Spin-off o matce, tak aby to nebyl seriál jen pro holky :-) a zase o Barneym bych bral má ze všech postav nejlepší hodnocení :-).

31.10.2013 | 15:17:15
top92

seriál měl skončit už před dvěma sériemi :D nza 8 a 9 serii se dívam už jenom ze setrvačnosti jak je psáno

31.10.2013 | 16:02:00
já))

Já si myslim, že by spin-off být neměl. Téměř vždy je špatný. Nechci aby byl himym špatný. :( to by mě mrzelo. Takže doufám, že žádný nebude. Jedině pokud by byl kratší a super :D Myslím, že kdyby udělali How i met your father (mimochodem takhle se jmenuje jeden díl z 9. serie !) byl by tam nová parta, a bylo by to hrozný. Nejsem pro. :)

31.10.2013 | 16:04:02
flattery

mě přijde že už takhle to natahujou až moc :)

31.10.2013 | 16:23:02
Kubyk002

Spin-off? opravdu ne, nestačí jím jediného a asi i nejlepšího spioffu kterého znám? Tedy Joey… Podíval jsem se na to, ale že bych ten seriál chtěl vidět někdy znovu? Opravdu ne… ale kdyby udělali nevím jednu sérii HIMYF tak by to možná nebylo tak špatné :) a třeba by nebylo špatné kdyby udělali nějaký závěrečený film o tom jak se Ted a Matka vzali a jak se jim narodily děti atd :) To by možná nebylo špatné :)

31.10.2013 | 17:34:42
Syrion

Jen prosím NE. Děj by byl jasný do předu a HIMYM jako takové si už dost poničilo reputaci a netřeba to zničit úplně. Peníze nejsou všechno i když to oni asi vidí jinak.

31.10.2013 | 17:44:36
surikata

já jsem určitě pro spin-off. Vůbec si nedokážu představit, že to po téhle sérii úplně skončí. :) Nejlepší by bylo, kdyby to bylo o tom, Jak Matka poznala Teda.

31.10.2013 | 17:47:09
marhulenka

bože! Jen to ne!!

31.10.2013 | 19:07:29
ndroo7

Bylo by to celkem zajímavé, ale nevím jestli bych už na to koukal. Osobně už mě to tak nebaví jako dřív a taky jen prostě čekám, až to skončí a dozvím se konečně, jak se poznali a tak. Myslím, že by to byl neúspěšný seriál :)

31.10.2013 | 20:47:57
1Bobesh1

Taky mi přijde, že točit znovu to samý, jen tentokrát v dámském podání není to nejchytřejší řešení. Úplně nejideálnější by bylo seriál ukončit, jestli chtěj spin-off, tak jedině o Matce.

admin
31.10.2013 | 21:12:12
DixiePixie

Úplně nejhloupější varianta je podle mě ta s novou partou – na to už by nikdo nekoukal, stará parta je prostě stará parta. A Barneyho odpověď mě vážně rozesmála :D

31.10.2013 | 21:23:16
Sheena_Staley

Tiež som z tejto možnosti trošku zmätená a aj ked si nemyslim že je Himym nuda, je fakt, že kedysi to bolo o niečom inom a dva krat prepierat to isté len inak – to nekonči dobre, spin offy mam rada ale asi to musí fungovat trošku inak ako je tento prípad alebo prípad Joeyho.....

Za pokračovanie by som ale možno bola, ako tu už niekto spomínal, v podobe filmu… Možno aj dvoch – jednom trebars o tom ako matka spoznala Teda- aj ked to by som celkom oželela) ale o dost viac by ma zaujimalo pokračovanie ich životov po svadbe… Ale to fakt maximalne ako film… rozmazavat to v seriali by už bolo fakt o ničom…

takže radsej take niečo a bola by to pekna bodka za krásnymi 9 rokmi :)

1.11.2013 | 0:46:12
Marin

Ja si hlavně myslím, e to bude úplně jinak. Celou dobu vypráví Barney, ten si vezme novou matku a Ted si nakonec vezme Robin a vůbec není otcem těch dětí, které známe:-o

Přijde mi to zvláštní, že by nám scénáristi dali celou jednu sezónu dopředu vědět, kdo je matka bez další velké zápletky!

1.11.2013 | 10:00:28
SaDiablo

Víc se mi to nezamlouvá, než jo, nějak nevím…

1.11.2013 | 21:30:49
Crysiscze

Nejdřív by měli dokončit HIMYM a pak dělat se všemi herci jak tedova manželka poznala Teda nebylo by to lepší snad ?? Určitě jo … ;)

9.11.2013 | 19:03:23
Giros/Matis

seriál HIMYM mám rád, ale myslím, že 9 řad tohoto seriálu stačilo. Jak se píše v článku, mnoho diváků už kouká jen ze setrvačnosti, aby zjistili, jak to s Tedem a matkou dopadne, už není žádnej spinn off potřeba…

26.1.2014 | 20:13:20
brblenka

Autoři seriálu jsou lumpové, takže očekávám, že poslední díl seriálu nás nakrkne, protože se sice dozvíme jak se dali s matkou dohromady, ale o ní samotné a o jejím vztahu s Tedem nebudeme vědět víc, než víme nyní.

Spinn-off by se mi líbil natočený tak, že z hlediska časové osy bude pokračovat dobou po svatbě Barneyho s Robin a dál. Bude hlavně o Tedovi s matkou a o jejich vztahu. Robin a Barney budou cestovat (líbánky) a zvykat si na to, že jsou manželé, takže nebudou v každém dílu. To samé platí pro Lily a Marshalla – ti se budou připravovat na příchod druhého dítěte (další stěhování?) a Marshallovu novou práci (bude se muset zapracovat a asi moc nebude doma). V jednom z falshbacků jsme taky viděli, že nakonec do Itálie odjeli (jen nevíme na jak dlouho).

Tím pádem nebude Tedovi nikdo stát za zadkem a on si bude moct nový vztah pořádně užít. Bude poznávat svou vyvolenou v nejrůznějších situacích a ona mu bude vyprávět všechny historky, které nezažil (jak její kamarád dostal do nosu penisem apod.) a budou spolu prožívat své nové. Matka vypadá jako velice zajímavě šáhnutá a sympatická osoba, tak doufám v tenhle scénář.

31.3.2014 | 23:36:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co čekat v déváté řadě?

Co přinesou další epizody deváté řady?

Co přinesou další epizody deváté řady?

Po natočení dvousté epizody proběhl rozhovor s tvůrci seriálu a ti lákají na zbývající epizody. Pozor článek obsahuje spoilery.

Reklama

HOW I MET YOUR DAD

Dočkáme se spin-offu?

Dočkáme se spin-offu?

Každý populární seriál se dočkává svého spin-offu. Dočká se i Matka?

Foto: Last Forever

Foto: Last Forever

Nejoblíbenější postava

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama