How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku)
87/100 - 514×

How I Met Your Mother(Jak jsem poznal vaši matku)

Ted Mosby, taťka od rodiny, vypraví svým dvěma ratolestem příběh o tom, jak kdysi, kdy ještě trávil celé dny s kamarády Marshallem, Lilly a Barneym, potkal a podlehl jejich mamce. Sitcomový příběh, který jeho děcka vůbec nezajímá, zaujal diváky po celém světě a udržel si jejich pozornost devět let.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Josh Radnor (Ted Mosby), Jason Segel (Marshall Eriksen), Alyson Hannigan (Lily Aldrin), Cobie Smulders (Robin Scherbatsky), Neil Patrick Harris (Barney Stinson), Cristin Milioti (Tracy McConnell), Bob Saget (vypravěč), Lyndsy Fonseca (Penny Mosby), David Henrie (Luke Mosby), Marshall Manesh (Ranjit Singh), Joe Nieves (Carl MacLaren), Charlene Amoia (Wendy), Ashley Williams (Victoria), Suzie Plakson (Judy Eriksen), Jennifer Morrison (Zoey Pierson)

Nahoďte obleky, další Suit Up Party se blíží + soutěž

Nahoďte obleky, další Suit Up Party se blíží + soutěž

Pokud i Vy patříte mezi skalní fanoušky seriálu a pokud rádi paříte v obleku jako Barney, rozhodně byste si neměli nechat ujít další Suit Up Party, která tu bude už za necelý měsíc. To jak se na ni dostat úplně zadarmo zjistíte jen v tomto článku.

0 0
26.2.2013

Oficiální tisková zpráva

LEGENDARY SUIT UP PARTY: HOT & CRAZY edition 14/03/2013, 20:00h – RETRO Music Hall THE SUIT UP PARTY IS THE MOST LEGENDARY AND AWESOME EVENT EVER! Jak sám název napovídá, Suit up párty byla původně párty pro milovníky oblíbeného seriálu How I met your mother. Postupem času si však vybudovala téměř mystickou auru jedné z nejrozjetějších a zároveň nejočekávanějších párty každého semestru. Minulých 5 Suit Up party jednoznačně dokázalo, že nejen přídomek LEGENDARY ale i podtitul HOT & CRAZY si vskutku zaslouží! Minimálně tisíc studentů a dalších mladých lidí se tak každý půlrok hodí do gala a jde si užít večer ve velkém stylu! www.SuitUpParty.cz

Pořadatelé Suit Up Party se také rozhodli dát Vám fanouškům další možnost, jak se na akci dostat. Stačí odpovědět na následující otázku.

Kolikátá Suit Up Party se letos v březnu koná?

  1. První
  2. Šestá
  3. Dvacátásedmá

Svoje odpovědi zasílejte na email info@suitupparty.cz Pořadatelé Suit Up Party následně vylosují dva šťastlivce, kteří získají vstup na party zdarma. Losování proběhne ve středu 13/3/2013 ve 21:00h. Jména výherců budou zveřejněna na http://www.facebook.com/…ySuitUpParty a u nás na webu.

Další možnosti jak se na party dostat zadarmo je díky fotosoutěži, která běží na Facebooku. Ve stručnosti vám ji představí následující plakátek.

Zdroj: CBS

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Co čekat v déváté řadě?

Co přinesou další epizody deváté řady?

Co přinesou další epizody deváté řady?

Po natočení dvousté epizody proběhl rozhovor s tvůrci seriálu a ti lákají na zbývající epizody. Pozor článek obsahuje spoilery.

Reklama

HOW I MET YOUR DAD

Dočkáme se spin-offu?

Dočkáme se spin-offu?

Každý populární seriál se dočkává svého spin-offu. Dočká se i Matka?

Foto: Last Forever

Foto: Last Forever

Nejoblíbenější postava

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama