Hunger Games
91/100 - 149×

Hunger Games

Severní Amerika byla zničena ve válce. Vznikla nová země – Panem. Panem tvoří bohaté hlavní město Kapitol a třináct přilehlých a o poznání chudších krajů. Jako trest za předešlé rebelie musí jednotlivé kraje každý rok vybrat jednoho chlapce a dívku do Hladových her. Tito splátci pak bojují v aréně na život a na smrt, dokud nezbude jen jeden. Tentokrát se do arény dostává Katniss Everdeenová a Peeta Mellark z dvanáctého kraje a tato jiskra zažehne plamen.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | | 120 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Jennifer Lawrence (Katniss Everdeen), Josh Hutcherson (Peeta Mellark), Liam Hemsworth (Gale Hawthorne (Hurikán)), Woody Harrelson (Haymitch Abernathy), Sam Claflin (Finnick Odair), Elizabeth Banks (Effie Trinketová (Cetkie)), Donald Sutherland (Cornelius Snow), Natalie Dormer (Cressida), Mahershala Ali (Boggs),

Venia

Venia

Venia pracovala bok po boku členů Cinnova přípravného týmu Katniss. Spolu s ním je v týmu ještě Octavia a Flavius. Připravovala Katniss při zahajovacím ceremoniálu a při rozhovorech. Měla silnou osobnost a dokázala skrýt své pocity, což ostatní členové týmu nedokázali.

Aréna Smrti

S Venií se seznamujeme, když připravuje Katniss na setkání se Cinnou. Stěžuje si na to jak je Katniss ochlupená. Chodila spolu se zbytkem přípravného týmu do tréninkového centra, připravovat Katniss před rozhovory s Caesarem Flickermanem. Ona i zbytek týmu byli nadšení, když se Katniss vrací z arény jakožto vítězka a s láskou ji vítají. Poté už ji připravují jenom na poslední rozhovor.

Vražedná Pomsta

Venia spolu se zbytkem týmu, Effie Trinketovou a Cinnou jedou navštívit Katniss do 12. kraje, kde ji následně připraví na krátký rozhovor spolu s Peetou v show Caesara Flickermana. Poté co se Katniss zasnoubí s Peetou, přijíždí Venia spolu s týmem a Cinnou za Katniss, aby vybrali její svatební šaty. Venii se nelíbí, že nemá žádné techniky z Kapitolu. Venia se snažila nedávat najevo smutek, když prezident Snow oznamoval, že na letošní Hladové Hry budou sklizeni lidé, kteří už někdy vyhráli, což znamenalo že Katniss se bude na 100% účastnit. Před tím než Katniss odešla do arény, se s ní se zbytkem týmu rozloučí.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Síla Vzdoru 2.část

Hunger Games: Síla Vzdoru 2.část

Premiéra: 19. 11. 2015
Režie: Francis Lawrence
Scénář: Danny Strong, Peter Craig
Kamera: Jo Willems
Hudba: James Newton Howard
Hrají: Sam Claflin, Elizabeth Banks, Jennifer Lawrence, Stanley Tucci, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson, Woody Harrelson, Philip Seymour Hoffman, Jeffrey Wright, Jena Malone, Amanda Plummer
Stopáž: 135 minut

Ohodnoťte jednotlivé filmy:

Reklama

Síla Vzdoru část 1.

Thumbnail Play icon

Plakáty

Plakáty

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama