Hunters (2020)
88/100 - 20×

Hunters (2020)

Seriál sleduje příběh rozmanité sebranky lovců nacistů v New Yorku v roce 1977. Lovci, jak se jim říká, zjistili, že ve společnosti žijí stovky vysoce postavených nacistických úředníků, kteří osnují vytvoření Čtvrté říše ve Spojených státech. Vybraný tým Lovců se tak vydává na krvavý úkol vykonat na nich spravedlnost a zmařit jejich nové genocidní plány.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 60 minut
žánr
Akční, Drama, Historický
hrají
Logan Lerman (Jonah Heidelbaum), Al Pacino (Meyer Offerman), Kate Mulvany (sestra Harriet), Josh Radnor (Lonny Flash), Tiffany Boone (Roxy Jones), Louis Ozawa (Joe Mizushima), Saul Rubinek (Murray Markowitz), Carol Kane (Mindy Markowitz), Jerrika Hinton (Millie Morris), Lena Olin (Plukovník), Greg Austin (Travis Leich), Dylan Baker (Biff Simpson)

S01E02: The Mourner's Kaddish

S01E02: The Mourner's Kaddish

A druhý den vytvořil Bůh Lovce, kteří z podnětu Meyera přijali Jonaha do svého kmene. Lovci se hněvali, „Ne!“ a naříkali, „Lov není nic pro dítě!“ Ale Jonah ukázal svou cenu a odhalil temné chvalozpěvy nového nepřítele. Následujíc smrt postarší ženy, Milliino světlo si posvítilo na zlověstné pravdy, zatímco Velké zlo se spiklo, aby všechny udrželo ve stínech.

cz sk
21.2.2020
1 hodina 2 minuty

Základní info:

Režie: Wayne Yip
Scénář: David Weil

Hrají: Logan Lerman (Jonah Heidelbaum), Al Pacino (Meyer Offerman), Jerrika Hinton (Millie Morris), Kate Mulvany (sestra Harriet), Josh Radnor (Lonny Flash), Tiffany Boone (Roxy Jones), Louis Ozawa (Joe Mizushima), Saul Rubinek (Murray Markowitz), Carol Kane (Mindy Markowitz), Lena Olin (Plukovník), Greg Austin (Travis Leich), Dylan Baker (Biff Simpson), Henry Hunter Hall (Cheeks), Caleb Emery (Bootyhole), Ebony Obsidian (Carol Lockhart), Jonno Davies (Tobias), John Hans Tester (Karl Holstedder), Kathryn Kates (Hilda Hoffman), Julissa Bermudez (Maria De La Ruiz), Tramell Tillman (detektiv Sommers), Jill Larson (Frannie Fischer), Barry D. Godin (senátor O'Heir),…

Foto: Amazon



Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že představeni tymu bylo fakt perfektni a to jak řikali že by Jonaha na akci brat neměli tak měli pravdu protože nejdřiv by ho měli vycvičit a ne aby jim pokazil aci nechat hlidat vězně Jonahem byl špatny napad měl s nim ještě někdo zustat ale musim řict že Lovci se fakt s tim neštvou a Travis je fakt čislo to co řekl v letadle bylo fakt sprostea jsem zvědav jestli ted pujde po te agentce FBI.

22.2.2021 | 13:50:33
mirofilmphoenix

páčilo sa mi…supeeer

19.4.2020 | 7:10:08
garvon

Mne to cely prijde jak serial pro idioty. Hlavne tam narvat co nejvic hlasek a referenci, ale smysl to davat nemusi. Opravdu velke zklamani. Koncim.

23.2.2020 | 18:21:44
Remi91

Druhá epizoda dost razantně změnila svůj styl. Občas to připomínalo Grindhouse, občas Inglourious Basterds, a na konci se vrátil duch první epizody (važněji podáno, thriller spojený s vážným dramatem). Kvůli tomu se znění epizody tříštilo a dohromady vytvořilo zbytečný guláš. Nevadí, jede se dál. 70%

22.2.2020 | 20:32:33

Stav titulků

Epizoda S01E10: Eilu v' Eilu

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @tominotomino, @massa1970

Po zhlédnutí neváhejte díl ohodnotit.

Titulky by měly sedět na všechny dohledatelné verze.

Nepřehlédněte

Lovci se vrátí s druhou sérií

Lovci se vrátí s druhou sérií

Téměř půl roku uběhlo od premiéry seriálu Hunters a my stále nevěděli, jestli bude pokračovat. Dnes však Amazon konečně vydal oznámení, které je pro seriál přívětivé. Je to oficiální, lovci nacistů se vrátí s druhou řadou. Jste za prodloužení rádi?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů








Reklama