Jack Ryan
90/100 - 73×

Jack Ryan(Tom Clancy's Jack Ryan)

Populární hrdina Jack Ryan se vrací zpět, avšak tentokrát v seriálové podobě. Opět budeme sledovat příběhy tohoto analytika CIA na jeho misích.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Amazon | 45 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
John Krasinski (Jack Ryan), Wendell Pierce (Jim Greer), Abbie Cornish (Cathy Mueller), Ali Suliman (Mousa bin Suleiman), Dina Shihabi (Hanin Ali), John Hoogenakker (Matice), Timothy Hutton (Nathan Singer), Haaz Sleiman (Ali bin Suleiman), Adam Bernett (Patrick Klinghoffer)

Jack Ryan skončí čtvrtou sérií, na Amazonu ho nahradí spin-off s Michaelem Peñou

Jack Ryan skončí čtvrtou sérií, na Amazonu ho nahradí spin-off s Michaelem Peñou

John Krasinski se po konci čtvrté řady rozloučí s rolí Jacka Ryana. Paramount TV Studios a Amazon seriál neprodlouží, už za něj ale mají náhradu. Vlastního spin-offu se dočká další populárního Clancyho hrdina, Ding Chavez.

8 0
10.5.2022

Seriál Tom Clancy's Jack Ryan debutoval na Amazon Prime Video na sklonku srpna 2018 a mezi fanoušky celého Ryanverse se okamžitě zařadil mezi ty vůbec nejpopulárnější projekty. Role ikonického hrdiny Jacka Ryana se v něm chopil John Krasinski, jeho nadřízeného Jamese Greera ztvárnil Wendell Pierce. Po úspěšné první řadě Amazon ve spolupráci s Paramountem a Skydance objednal pokračování, druhá série pak debutovala 31. října 2019. Následně Amazon prodloužil seriál o další dvě řady a jak to tak vypadá, čtvrtou sérií Ryan skončí.

Role Ryana Krasinskému sedla. Foto: Amazon Prime Video

Fanoušci ale nemusí smutnit. I když je datum vydání třetí série prozatím neznámé, jistě víme, že v závěrečné čtvrté řadě se dočkáme dalšího oblíbeného Clancyho hrdiny, Dominga “Dinga” Chaveze. Dalšího zkušeného agenta a operativce si zahraje Michael Peña, kterého jsme viděli například v seriálu Narcos: Mexico nebo ve filmech Ant-Man & the Wasp, The Mule či Tom & Jerry.

Peña se objevil ve dvou filmech z vesmíru MCU. Foto: Marvel Studios, Walt Disney Pictures

Peñův spin-off by se měl začít natáčet v příštím roce. Podle všeho by se v něm měl minimálně v menší roli znovu objevit i Krasinského Ryan. Datum premiéry třetí a čtvrté řady Ryanova projektu dosud nebyl zveřejněn.

Těšíte se na další série Jacka Ryana? A budete koukat na Chavezův spin-off?

Diskuze /5

PecaCZE

Nejlepší akční seriál co jsem zatím viděl. Tak já pořád čekám kdy a jestli bude další řada a oni jen oznámí, že čtvrtá bude poslední, tak to mě naštvalo. Michael Peña znám jen jako komickou postavu no tak doufám, že bude dobrej.

#2 Majkyii #3 percival2 #5 Billy the Kid
10.5.2022 | 21:08:43
Majkyii

#1 PecaCZE: Strike Back je taky akční pecka!

10.5.2022 | 21:44:37
percival2

#1 PecaCZE: Taky se bojím, že to Peña pohnojí. Ukončí to čtvrtou řadou? Třeba nemají náměty, knížek tolik nebylo nebo není snadné je adaptovat na aktuální svět s nechtějí vykrádat jiné autory.

11.5.2022 | 7:49:39
Tony-Z

Za mě je to dobře. Seriál mám rád, ale myslím, že o moc víc sérií by tenhle styl neunesl. Takže doufám, že ty další dvě budou dobrý a já budu spokojen :-)

11.5.2022 | 20:44:08
Billy the Kid

#1 PecaCZE: tak jsem se dodíval na čtvrtou řadu, a ta sakra měla koule, no a Peňa byl dobrý, takže proč ne :)

3.12.2023 | 1:39:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Třetí řada

Amazon objednal třetí řadu Jacka Ryana

Amazon objednal třetí řadu Jacka Ryana

Šéfka Amazon Studios Jennifer Salke dnes oznámila, že Jack Ryan se dočká třetí řady. S ohledem na úspěch první řady a příběh a námět té druhé nevidí důvod, proč nenatočit více epizod.

Reklama

Kdo je Jack Ryan?

Vše, co byste měli vědět o Jacku Ryanovi

Vše, co byste měli vědět o Jacku Ryanovi

Se seriálovým Jackem Ryanem se setkáme již za týden, takže nastal čas si zopakovat, co o seriálu víme a co od něj můžeme čekat.

Momentky

Momentky

Ryanovky

Představujeme: Knižní série Ryanverse

Představujeme: Knižní série Ryanverse

Tom Clancy otevřel v roce 1984 svým Honem na ponorku čtenářům z celého světa knižní vesmír plný špionů, tajných služeb, armádních operací, politiky a hlavně nám představil jednoho úplně obyčejného analytika, který se proti své vůli často stává hrdinou.

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama