Jack Ryan Třetí série bude mít nového showrunnera

Třetí série bude mít nového showrunnera

Třetí série bude mít nového showrunnera

S blížící se premiérou druhé série zveřejnili tvůrci seriálu zprávu, že další řadu povede nový showrunner. Po Carltonu Cuseovi a Grahamu Rolandovi tuto pozici převezme Paul Scheuring, který se nejvíce proslavil jako tvůrce Prison Break.

9 1
24.10.2019

Diskuze /1

Rolph

No podle toho co dělal, se spíš bojím, aby to nešlo do háje, předchůdci měli jinou laťku, nástupce spíš působí jako televizní pračka.. Schválně, jak moc to bude plné klišé typu, zabijeme jednu z hlavních postav, abychom překvapili diváka.

Ještě výstřel na konec, aby se divák probudil.

1.11.2019 | 18:19:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E08: Strongman

cz100%
DOKONČENO


Titulky pro vás připravují: @gongis, @Maty9, @Laisobel a @Lucifrid


PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Jacka Ryana a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Třetí řada

Amazon objednal třetí řadu Jacka Ryana

Amazon objednal třetí řadu Jacka Ryana

Šéfka Amazon Studios Jennifer Salke dnes oznámila, že Jack Ryan se dočká třetí řady. S ohledem na úspěch první řady a příběh a námět té druhé nevidí důvod, proč nenatočit více epizod.

Reklama

Kdo je Jack Ryan?

Vše, co byste měli vědět o Jacku Ryanovi

Vše, co byste měli vědět o Jacku Ryanovi

Se seriálovým Jackem Ryanem se setkáme již za týden, takže nastal čas si zopakovat, co o seriálu víme a co od něj můžeme čekat.

Reklama

Momentky

Momentky

Ryanovky

Představujeme: Knižní série Ryanverse

Představujeme: Knižní série Ryanverse

Tom Clancy otevřel v roce 1984 svým Honem na ponorku čtenářům z celého světa knižní vesmír plný špionů, tajných služeb, armádních operací, politiky a hlavně nám představil jednoho úplně obyčejného analytika, který se proti své vůli často stává hrdinou.

Hlídejte si nás