Jack Ryan
90/100 - 73×

Jack Ryan(Tom Clancy's Jack Ryan)

Populární hrdina Jack Ryan se vrací zpět, avšak tentokrát v seriálové podobě. Opět budeme sledovat příběhy tohoto analytika CIA na jeho misích.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Amazon | 45 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
John Krasinski (Jack Ryan), Wendell Pierce (Jim Greer), Abbie Cornish (Cathy Mueller), Ali Suliman (Mousa bin Suleiman), Dina Shihabi (Hanin Ali), John Hoogenakker (Matice), Timothy Hutton (Nathan Singer), Haaz Sleiman (Ali bin Suleiman), Adam Bernett (Patrick Klinghoffer)

Without Remorse s Michaelem B. Jordanem v hlavní roli čeká menší odklad

Without Remorse s Michaelem B. Jordanem v hlavní roli čeká menší odklad

Očekávaný snímek na motivy knihy Toma Clancyho, ve kterém sehraje hlavní part jeden z nejpopulárnějších herců současnosti, čeká odklad, jímž studio Paramount Pictures reaguje na rošády premiér konkurenčních studií.

2 1
24.4.2020

Film Without Remorse na motivy stejnojmenné knihy Toma Clancyho sleduje příběh agenta Johna Clarka, který se vydává pomstít smrt své ženy a dostane se doprostřed celosvětové konspirace. Na režijní sesli usedl Stefano Sollima a scénář napsal Taylor Sheridan, tedy sehrané duo, jež společně nachystalo už předloňský akčňák Sicario: Day of the Soldado. Hlavní roli agenta Clarka sehraje Michael B. Jordan, vedle něj se ukáží i herci Jamie Bell, Jodie Turner-Smith či Cam Gigandet.

Před Jordanem si Clarka zahráli Liev Schreiber a Willem Dafoe. Foto: Paramount Pictures

Sollimův snímek měl původně do kin dorazit 18. září letošního roku, nakonec se ale opozdí. Kvůli odložení konkurenčního projektu Venom studia Sony Pictures totiž Paramount posunul premiéru na 2. října, aby si Without Remorse v době svého uvedení nekonkuroval s dalším paramountským odloženým projektem, hororem A Quiet Place: Part II. Without Remorse ale dopadl mnohem lépe než čtyřka oblíbené série Jackass, ve které Johnny Knoxville a spol. předají pochodeň mladší generaci a jejíž datum premiéry posunulo Sony o čtyři měsíce na 2. července 2021.

Četli jste ryanovku Without Remorse? Těšíte se na její filmové zpracování?

Diskuze /1

Martan73

Takže ve dvou filmech byl bílý a najednou bude Černý. Doufám, že jsem to napsal správně, jak se to teď má psát. ;-) Mimochodem jeho oficiální popis je, že narodil jako dítě Irsko-americkým katolíkům.

25.7.2020 | 16:03:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Třetí řada

Amazon objednal třetí řadu Jacka Ryana

Amazon objednal třetí řadu Jacka Ryana

Šéfka Amazon Studios Jennifer Salke dnes oznámila, že Jack Ryan se dočká třetí řady. S ohledem na úspěch první řady a příběh a námět té druhé nevidí důvod, proč nenatočit více epizod.

Reklama

Kdo je Jack Ryan?

Vše, co byste měli vědět o Jacku Ryanovi

Vše, co byste měli vědět o Jacku Ryanovi

Se seriálovým Jackem Ryanem se setkáme již za týden, takže nastal čas si zopakovat, co o seriálu víme a co od něj můžeme čekat.

Momentky

Momentky

Ryanovky

Představujeme: Knižní série Ryanverse

Představujeme: Knižní série Ryanverse

Tom Clancy otevřel v roce 1984 svým Honem na ponorku čtenářům z celého světa knižní vesmír plný špionů, tajných služeb, armádních operací, politiky a hlavně nám představil jednoho úplně obyčejného analytika, který se proti své vůli často stává hrdinou.

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama