Kung Fu S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

Krize mladého věku přiměje mladou činsko-americkou ženu Nicky Shenovou odejít ze školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Avšak když se vrátí do San Francisca, zjišťuje, že její domovinu ovládá zločin a korupce a její vlastní rodiče Jin a Mei-Li jsou vydání na milost mocné Triádě. Nicky se tak musí spolehnout na svou technicky založenou sestru Altheu a jejího snoubence Dennise, na medicínu studujícího bratra Ryana, na asistenta okresního prokurátora a svého bývalého přítele Evana a na svůj nový objekt lásky Henryho a stejně tak i na své bojové umění a šaolinské hodnoty, aby ochránila svou komunitu a postavila zločince před spravedlnost. Během toho všeho ještě pátrá po nemilosrdné vražedkyni své šaolinské mentorky Pei-Ling, která se nyní zaměřuje na samotnou Nicky.

cz sk
7.4.2021
1 399 000
42 minut

Základní info:

Režie: Hanelle M. Culpepper
Scénář: Christina M. Kim

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Rene Wang (Cindy Hao), Rebecca Olson (Sabine), Tristan Liu (Tony Kang), Valencia Budijanto (Brenda Hao),…


Foto: The CW

Trailer k první sérii:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Billy the Kid

přesně, souhlasím se Stardos :)

21.4.2021 | 15:44:29
Stardos

Pilot ušel, uvidíme, co přinesou další díly

15.4.2021 | 1:17:41
Jiri007

Dobry díl, musim řict že každy by měl řidit svuj osud sam a Nicky zvolila moudře že šla do Šaolinu naučit se bojove uměni ale dalo se čekat že ten chram napadnou a jsem zvědav jestli se Nicky na přišti souboj se Zhilan připravi a taky nemělo chybu jak se vratila domu a vesměs ji všichni vitali jinak jsem zvědav jak to Nicky bude mit se vztahy k rodině a k přatelum a musim řict že Tonyho a jeho gorily zvladla fakt dobře vyřidit a jsem zvědav jak si poradi se zločinem ve čtvrti a taky jak chce najit Zhilan.

14.4.2021 | 23:49:35
Arihant

No neviem, pilot ma nejak nepresvedcil. Zatial to vyzera skor na tu rodinnu dramu ako kung-fu.

10.4.2021 | 22:15:40
Qazy

Jako oddychovka jakž-takž dobrý. Očekávané schéma dnešních super-hyper-ultra korektních seriálů také „nezklamalo“ – kladné (nebo aspoň hlavní) postavy = ženy, záporné (nebo neutrální) = muži. LGBTQ+++ postava také velice rychle na scéně, takže vše, jak si doba žádá.

9.4.2021 | 14:44:36
Lex Luthor

Kung-Fu pilot ušel, ale jak už to tak u CW bývá zvykem zdá se, že hlavním tématem seriálu bude spíše rodina

8.4.2021 | 18:11:42

Kung Fu
73/100 - 3×

Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang)

Stav titulků

Epizoda S01E05: Sanctuary

cz13%

Překlad: @tominotomino

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Kung Fu odstartovalo se slušnou sledovaností

Kung Fu odstartovalo se slušnou sledovaností

Minulý týden na The CW odstartovala třetí letošní novinka Kung Fu, která zaznamenala značnou sledovanost u své první epizody. Dokonce se jí podařilo nasadit i pár nových rekordů, o čemž se dočtete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás