Kung Fu S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

Krize mladého věku přiměje mladou činsko-americkou ženu Nicky Shenovou odejít ze školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Avšak když se vrátí do San Francisca, zjišťuje, že její domovinu ovládá zločin a korupce a její vlastní rodiče Jin a Mei-Li jsou vydání na milost mocné Triádě. Nicky se tak musí spolehnout na svou technicky založenou sestru Altheu a jejího snoubence Dennise, na medicínu studujícího bratra Ryana, na asistenta okresního prokurátora a svého bývalého přítele Evana a na svůj nový objekt lásky Henryho a stejně tak i na své bojové umění a šaolinské hodnoty, aby ochránila svou komunitu a postavila zločince před spravedlnost. Během toho všeho ještě pátrá po nemilosrdné vražedkyni své šaolinské mentorky Pei-Ling, která se nyní zaměřuje na samotnou Nicky.

cz sk
7.4.2021
1 399 000
42 minut

Základní info:

Režie: Hanelle M. Culpepper
Scénář: Christina M. Kim

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Rene Wang (Cindy Hao), Rebecca Olson (Sabine), Tristan Liu (Tony Kang), Valencia Budijanto (Brenda Hao),…


Foto: The CW

Trailer k první sérii:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Havran1

Začátek dobrý, pak rodinné drama … a samozřejmě bukvice.

16.5.2021 | 3:00:44
Billy the Kid

přesně, souhlasím se Stardos :)

21.4.2021 | 15:44:29
Stardos

Pilot ušel, uvidíme, co přinesou další díly

15.4.2021 | 1:17:41
Jiri007

Dobry díl, musim řict že každy by měl řidit svuj osud sam a Nicky zvolila moudře že šla do Šaolinu naučit se bojove uměni ale dalo se čekat že ten chram napadnou a jsem zvědav jestli se Nicky na přišti souboj se Zhilan připravi a taky nemělo chybu jak se vratila domu a vesměs ji všichni vitali jinak jsem zvědav jak to Nicky bude mit se vztahy k rodině a k přatelum a musim řict že Tonyho a jeho gorily zvladla fakt dobře vyřidit a jsem zvědav jak si poradi se zločinem ve čtvrti a taky jak chce najit Zhilan.

14.4.2021 | 23:49:35
Arihant

No neviem, pilot ma nejak nepresvedcil. Zatial to vyzera skor na tu rodinnu dramu ako kung-fu.

10.4.2021 | 22:15:40
Qazy

Jako oddychovka jakž-takž dobrý. Očekávané schéma dnešních super-hyper-ultra korektních seriálů také „nezklamalo“ – kladné (nebo aspoň hlavní) postavy = ženy, záporné (nebo neutrální) = muži. LGBTQ+++ postava také velice rychle na scéně, takže vše, jak si doba žádá.

9.4.2021 | 14:44:36
Lex Luthor

Kung-Fu pilot ušel, ale jak už to tak u CW bývá zvykem zdá se, že hlavním tématem seriálu bude spíše rodina

8.4.2021 | 18:11:42

Kung Fu
75/100 - 4×

Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
1 sezóna | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang)

Stav titulků

Epizoda S01E09: Isolation

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @tominotomino

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Kung Fu získává druhou sérii

Kung Fu získává druhou sérii

I třetí letošní novinka stanice The CW se může radovat, protože jí byla dnes objednána druhá série. Není to vůbec překvapivé, jelikož jde aktuálně o třetí nejsledovanější seriál stanice. Můžeme tak s klidem říct, že letošní novinky na The CW zabodovaly.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás