Kung Fu S01E08: Destiny

S01E08: Destiny

S01E08: Destiny

Nicky a ostatní Shenovi se potýkají s následky poté, co vyjde na světlo rodinné tajemství. Althea se připravuje na svoji rozlučku se svobodou.

cz sk
2.6.2021
818 000
42 minut

Základní info:

Režie: Dan Liu
Scénář: Melissa Rundle

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Françoise Yip (Diana Soong), Chelsea Clark (Chloe Soong), Richard Harmon (TJ), Rebecca Olson (Sabine Smith – hlas), Bianca Caroca (Kendall Burton), Grace Beedie (Allegra Caldwell),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Raiden123

Rodinka prebera tragikomicke drama a pripravy na rozlucku zo slobodou pre Altheu,medzi tym particka vytrznikov sa rozhodla vykradnut domy zbohatlikov a Nicky s nich spravila viazane darcekove balenie.

Pribeh tochto dielu nebol nejak dobry,bol provnatelny s dlhym a unavnym citanim Shakespeara v Klingonstine a dvojdnovym odstupom medzi nasledujucim usekom pribehu,sluziacim ako moment na zamyslenie o uz precitanom useku.

No ak sa tento diel niekomu pacil ja mu to neberiem,kazdy ma svoj nazor a samozrejme kazdeho zaujme iny detail…

18.6.2021 | 15:47:02
Lex Luthor

Kromě té vloupačky nuda rodinné drama pokračuje

4.6.2021 | 19:00:25

Kung Fu
75/100 - 4×

Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
1 sezóna | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang)

Stav titulků

Epizoda S01E09: Isolation

cz1%

Překlad: @tominotomino

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Kung Fu získává druhou sérii

Kung Fu získává druhou sérii

I třetí letošní novinka stanice The CW se může radovat, protože jí byla dnes objednána druhá série. Není to vůbec překvapivé, jelikož jde aktuálně o třetí nejsledovanější seriál stanice. Můžeme tak s klidem říct, že letošní novinky na The CW zabodovaly.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás