Love, Victor (Já, Victor)
86/100 - 39×

Love, Victor(Já, Victor)

Odehrávajíc se ve stejném světě jako film Love, Simon z roku 2018, tento seriál sleduje příběh mladého studenta Victora, který je nováčkem na Creekwoodské střední škole, a jeho cestu, kterou dláždí sebeobjevování, rodinné problémy, přizpůsobování se novému městu a potýkání se s vlastní sexuální orientací. Když už je toho na Victora příliš, obrací se na Simona, aby mu pomohl najít na střední škole ten správný směr.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Hulu | 30 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Michael Cimino (Victor Salazar), George Sear (Benji Campbell), Rachel Hilson (Mia Brooks), Anthony Turpel (Felix Westen), Bebe Wood (Lake Meriwether), Mason Gooding (Andrew Spencer), Isabella Ferreira (Pilar Salazar), Ana Ortiz (Isabel Salazar), James Martinez (Armando Salazar), Mateo Fernandez (Adrian Salazar), Ava Capri (Lucy), Anthony Keyvan (Rahim), Nick Robinson (Simon Spier), Keiynan Lonsdale (Bram Greenfeld), Mekhi Phifer (Harold Brooks)

S03E02: Fast Times at Creekwood High

S03E02: Fast Times at Creekwood High

Victor se snaží zahojit rány, které způsobil jeho milostný trojúhelník. Mia pořádá párty, aby nemyslela na to, že se možná bude muset stěhovat. Felix a Lake uzavřou svůj rozchod a Isabel se konečně vydává na své první setkání na PFLAG, které se ale nevyvíjí dle plánů.

sk
15.6.2022
29 minut

Základní info:

Režie: Melissa Kosar
Scénář: Marcos Luevanos

Hrají: Michael Cimino (Victor Salazar), George Sear (Benji Campbell), Rachel Hilson (Mia Brooks), Anthony Turpel (Felix Westen), Bebe Wood (Lake Meriwether), Mason Gooding (Andrew Spencer), Isabella Ferreira (Pilar Salazar), Ana Ortiz (Isabel Salazar), James Martinez (Armando Salazar), Mateo Fernandez (Adrian Salazar), Ava Capri (Lucy), Anthony Keyvan (Rahim), Mekhi Phifer (Harold Brooks), Charlie Hall (Kieran), Aj Carr (Teddy), Tyler Lofton (Connor), Dane Jamieson Price (Rider), Monique Mosee (Joanne), Nia Vardalos (Theresa), Garrett Currier (Asher),…


Hudba:

Foto: HuluHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Poolverine

Herecké výkony sú príšerné oproti predošlým sériám. Scenár je taktiež príšerný a predvídateľný. Veľa trápnych a nezmyselných scén. Zatiaľ veľké sklamanie.

redaktor
15.6.2022 | 19:49:12

Nepřehlédněte

Victorova třetí kapitola bude poslední

Victorova třetí kapitola bude poslední

Hulu si pro nás přichystalo oznámení o datu premiéry třetí série, nicméně tato informace s sebou přináší i smutnou zprávu. Nadcházející kapitola Victorova příběhu totiž bude tou poslední a navíc i trochu kratší.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Film Love, Simon

Intro seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama