Love, Victor (Já, Victor)
86/100 - 39×

Love, Victor(Já, Victor)

Odehrávajíc se ve stejném světě jako film Love, Simon z roku 2018, tento seriál sleduje příběh mladého studenta Victora, který je nováčkem na Creekwoodské střední škole, a jeho cestu, kterou dláždí sebeobjevování, rodinné problémy, přizpůsobování se novému městu a potýkání se s vlastní sexuální orientací. Když už je toho na Victora příliš, obrací se na Simona, aby mu pomohl najít na střední škole ten správný směr.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Hulu | 30 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Michael Cimino (Victor Salazar), George Sear (Benji Campbell), Rachel Hilson (Mia Brooks), Anthony Turpel (Felix Westen), Bebe Wood (Lake Meriwether), Mason Gooding (Andrew Spencer), Isabella Ferreira (Pilar Salazar), Ana Ortiz (Isabel Salazar), James Martinez (Armando Salazar), Mateo Fernandez (Adrian Salazar), Ava Capri (Lucy), Anthony Keyvan (Rahim), Nick Robinson (Simon Spier), Keiynan Lonsdale (Bram Greenfeld), Mekhi Phifer (Harold Brooks)

Bram Greenfeld

Bram Greenfeld

Simonův přítel, který je s ním v New Yorku.

Sezóny 2
2018 - 2020

Bram, celým jménem Abraham Louis Greenfeld, je jedním ze studentů na Creekwoodu. Je klidný, vyrovnaný a trochu stydlivý kluk, který se přátelí s Garrettem a Nickem a na obědech sedí u stolu společně s nimi a Simonem, Leah a Abby. Je ke všem přátelský a jeho spolužáci ho mají rádi, on sám ale prochází krizí identity.

Když se na Creek Secrets objeví příspěvek od tajemného studenta pod jménem Blue o tom, že je ve skutečnosti gay, nikdo vůbec netuší, že touto osobou je právě Bram. Začne si psát s další utajeným gayem, který vystupuje pod přezdívkou Jacques a navzájem si svěřují své pocity, problémy v životě a co mají rádi. Když praskne, že tento Jacques je ve skutečnosti Simon Spier, Bram se ke svému odhalení stále neodhodlá, protože má strach. To se ale změní s příchodem na pouť a jízdou na ruském kole, kde Blue před zraky ostatních odhalí svou totožnost a začne svůj vztah se Simonem.

Během událostí seriálu Love, Victor studuje Bram společně se Simonem na univerzitě v New Yorku. Oba bydlí v bytě s dalšími homosexuálními kamarády Justinem, Ivy a Kim. A když se Victor rozhodne přijet na návštěvu, je to právě Bram, kdo mu ukáže zcela jiný svět, ve kterém nemusí mít strach ze svých vlastních citů a tužeb.

Foto: 20th Century Fox

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Victorova třetí kapitola bude poslední

Victorova třetí kapitola bude poslední

Hulu si pro nás přichystalo oznámení o datu premiéry třetí série, nicméně tato informace s sebou přináší i smutnou zprávu. Nadcházející kapitola Victorova příběhu totiž bude tou poslední a navíc i trochu kratší.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Film Love, Simon

Intro seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama