Love, Victor (Já, Victor)
86/100 - 39×

Love, Victor(Já, Victor)

Odehrávajíc se ve stejném světě jako film Love, Simon z roku 2018, tento seriál sleduje příběh mladého studenta Victora, který je nováčkem na Creekwoodské střední škole, a jeho cestu, kterou dláždí sebeobjevování, rodinné problémy, přizpůsobování se novému městu a potýkání se s vlastní sexuální orientací. Když už je toho na Victora příliš, obrací se na Simona, aby mu pomohl najít na střední škole ten správný směr.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Hulu | 30 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Michael Cimino (Victor Salazar), George Sear (Benji Campbell), Rachel Hilson (Mia Brooks), Anthony Turpel (Felix Westen), Bebe Wood (Lake Meriwether), Mason Gooding (Andrew Spencer), Isabella Ferreira (Pilar Salazar), Ana Ortiz (Isabel Salazar), James Martinez (Armando Salazar), Mateo Fernandez (Adrian Salazar), Ava Capri (Lucy), Anthony Keyvan (Rahim), Nick Robinson (Simon Spier), Keiynan Lonsdale (Bram Greenfeld), Mekhi Phifer (Harold Brooks)

Dawn Westen

Dawn Westen

Felixova máma, která trpí maniodepresí.

Sezóny 2
2021 - 2022

Dawn už spoustu let žije se svým synem Felixem na stejném místě, tedy v domě, do kterého se nedávno přistěhovala rodina Salazarových. Ačkoliv jsou spolu šťastní, pro jejího syna není jejich život snadný. Dawn totiž trpí maniodepresemi a často u ní tedy dochází k výkyvům nálad, k hromadění věcí, se kterými se není schopná rozloučit, a k dalším psychicky založeným potížím. Povětšinou se jedná o krátkodobé etapy, které trvají jen pár dní a po nich je zase v pořádku, ale problém nastává, když Dawn přestává požívat potřebné léky. Už má totiž po krk vedlejších účinků oněch léků a vůbec se nepozastaví nad tím, že v takovém stavu nemůže pracovat a tudíž nemají ona i Felix z čeho žít.

Vždycky si ale vystačili sami a proto je i pro Felixe obtížné přijímat pomoc od někoho jiného. Navíc se i obává, co by se s ním stalo, kdyby si jeho matku někam kvůli jejím potížím odvezli a on by tak přišel o svůj domov a rodinu.

Foto: Hulu

Rodinní příslušníci:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Victorova třetí kapitola bude poslední

Victorova třetí kapitola bude poslední

Hulu si pro nás přichystalo oznámení o datu premiéry třetí série, nicméně tato informace s sebou přináší i smutnou zprávu. Nadcházející kapitola Victorova příběhu totiž bude tou poslední a navíc i trochu kratší.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Film Love, Simon

Intro seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama