Lucifer Hudební ohlédnutí za první epizodou

Hudební ohlédnutí za první epizodou

Hudební ohlédnutí za první epizodou

Po dlouhém čekání jsme se konečně dočkali nové série, která se hned v prvním díle pochlubila velmi povedeným hudebním doprovodem. Pokud jste ho již stihli zapomenout, pojďte si jej připomenout v našem článku.

12 0
14.10.2017

Goodbye June – Charge Up The Power

Rocková kapela Goodbye June, která má kořeny v Nashvillu, existuje již od roku 2005. I přesto má na svém kontě pouze jedno plnohodnotné album s názvem Magic Valley, které vyšlo tento rok. Jinak stihla kapela vydat krátké EP Danger In the Morning, a to loni. Jejich kariéru odstartovala tragická autonehoda v roce 2005, při které se zabil bratr Tylera Bakera, jenž kapelu založil a působí v ní dodnes jako kytarista. S bratrovou smrtí se totiž Tyler velmi těžce vyrovnával a rozhodl se, že to zvládne právě hudební cestou. Veškerou jejich tvorbu najdete samozřejmě na Spotify.

Thumbnail Play icon

Foster The People – SHC

Další, tentokrát o dost známější kapela, po které tvůrci seriálu sáhli, se jmenuje Foster The People. Světoznámě známá indie-rocková americká kapela se proslavila především díky svému hitu Pumped Up Kicks, kterým kluci dobyli veškeré světové hitparády a umístili se dokonce na třetí příčce Billboard Hot 100, což je nejprestižnější americký žebříček prodejnosti singlů. Kapela pochází ze stejného města, ve kterém se odehrává náš seriál, a to z Los Angeles. Kapela vydala zatím tři alba, přičemž to poslední s názvem Sacred Hearts Club vyšlo před několika měsíci a obsahovalo skladbu SHC, kterou jsme mohli slyšet v úvodní epizodě třetí řady. Kapela cestuje po celém světě, a dokonce jsme ji letos měli šanci vidět na jednom z největších českých hudebních festivalů – Rock For People v Hradci Králové. Pokud vás skupina zaujala, můžete si ji poslechnout například na Spotify nebo na YouTube.


Thumbnail Play icon

X Ambassadors – The Devil You Know

Není to tak dlouho, kdy jsme o této kapele psali naposledy. Tvůrci totiž sáhli pro indie-rockovou kapelu X Ambassadors podruhé během krátké doby. Jejich skladba Unsteady zazněla již ve třinácté epizodě druhé série během emotivní chvíle, kdy Lucifer zachraňoval Chloe před jistou smrtí. Tentokrát to skoro vypadá, jako by se tvůrci s kapelou domluvili a nechali si složit píseň přímo na míru. Skladba The Devil You Know totiž hudebně i textově sedí seriálu stejně jako Luciferovi jeho nová křídla. Hodně posluchačům bylo jasné, že dříve či později se skladba v tomto seriálu prostě objevit musí. Celou tvorbu kapely si lze poslechnout jak na Spotify, tak na YouTube.

Thumbnail Play icon

Která píseň se vám líbila nejvíc?

Diskuze /1

Gobriam

Mě se nejvíc líbí X Ambassadors. Ty k Luciferovi sedí parádně. :D :D

14.10.2017 | 22:13:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Budoucnost Lucifera

Netflix konečně potvrdil šestou řadu Lucifera

Netflix konečně potvrdil šestou řadu Lucifera

O šesté řadě Lucifera se jednalo už hodně dlouho a když se konečně i Tom Ellis dohodl na pro něj vyhovujících podmínkách, čekalo se, že oznámení šesté série je na spadnutí. K tomu ale došlo až dnes zároveň s dovětkem, že šestá řada bude tou opravdu poslední. Máte z pokračování radost?

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zůstaňte v obraze

Reklama

Momentky

Momentky

Narozeniny herců

Hlídejte si nás