Lucifer Hudební pekelná nálož ze čtvrtého dílu

Hudební pekelná nálož ze čtvrtého dílu

Hudební pekelná nálož ze čtvrtého dílu

Čtvrtá epizoda Lady Parts byla jedna z těch vůbec nejvtipnějších epizod, které jsme doposud mohli vidět. Kromě vtipů zde bylo také několik povedených songů, které stojí za zmínku. V našem článku vám je představíme.

14 0
13.11.2016

Young the Giant – Jungle Youth

Americká rocková skupina z Kalifornie, která byla založena v roce 2004. Členové kapely jsou Sameer Gadhia (zpěv), Jacob Tilley (kytara), Eric Cannata (kytara), Payam Doostzadeh (baskytara) a Francois Comtois (bicí). Dříve byli známí pod jménem „The Jakes“. Young the Giant podepsali v roce 2009 smlouvu s Roadrunner Records a následující rok vydali své debutové album. První tři singly kapely „My Body“, „Cough Syrup“ a „Apartment“ dosáhly v USA na pátou příčku hitparády The US Alternative Songs Chart. Jejich tvorbu si můžete pustit jak na YouTube, tak na Spotify.

Thumbnail Play icon

Wild Belle – Coyotes

Skupina Wild Belle, kterou tvoří dva sourozenci Elliot a Natalie Bergmanovi, vznikla v Chicagu. Jejich debutové album Isles vyšlo v roce 2013 a bylo velkou směsicí žánrů reggae, soulu a jazzu. Nejnovější a zároveň druhou deskou je Dreamland z roku 2015. Ta se díky osobitému soulovému hlasu Natalie dostala do podvědomí nejednoho fanouška tohoto žánru. Elliot vyniká především svou hrou na saxofon, jehož zvuk se stejně jako rytmické africké bubny objevuje téměř v každé jejich písničce. Kapela je zárukou toho, že každá píseň je jiná a originální. Pokud máte rádi podobný mišmaš několika hudebních žánrů, je tato skupina pro vás jako dělaná. Poslechnout si ji můžete na YouTube nebo na Spotify.


Thumbnail Play icon

Young MC – Bust A Move

Hudebník Marvin Young se narodil roku 1967 v Londýně jamajským imigrantům. Známý je spíše pod svým uměleckým jménem Young MC. V roce 1990 získal cenu Grammy za nejlepší rapovou píseň. Cenu vyhrál právě díky singlu „Bust A Move“, který byl použit i v našem seriálu. Jeho jediným úspěšným albem bylo zároveň jeho první album Stone Cold Rhymin'. Poté vydal ještě dalších sedm desek, ale žádná neměla velký úspěch. Poslední album Relentless bylo vydáno v roce 2008. Jeho hudbu si můžete pustit na Spotify.

Thumbnail Play icon

Ellem – That Thing You Do

Ellem je britská zpěvačka, která žije částečně v Londýně a Los Angeles. Její drsná náladová hudba je odrazem jejích těžkých životních zkušeností. Od té doby, co přebývá v L.A., byla její hudba použita ve více než stovce seriálů nebo filmů, za všechny jmenujme známý seriál About a Boy. Ellem také přezpívala hit Blackbird od Beatles pro světově známou značku Converse. Je zároveň členkou kapely We Came As Strangers. Pokud se vám tato zpěvačka zalíbila, můžete navštívit její YouTube nebo Spotify.

Thumbnail Play icon

Která píseň ze čtvrté epizody se vám nejvíc líbila?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Budoucnost Lucifera

Netflix konečně potvrdil šestou řadu Lucifera

Netflix konečně potvrdil šestou řadu Lucifera

O šesté řadě Lucifera se jednalo už hodně dlouho a když se konečně i Tom Ellis dohodl na pro něj vyhovujících podmínkách, čekalo se, že oznámení šesté série je na spadnutí. K tomu ale došlo až dnes zároveň s dovětkem, že šestá řada bude tou opravdu poslední. Máte z pokračování radost?

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zůstaňte v obraze

Reklama

Momentky

Momentky

Narozeniny herců

Hlídejte si nás