Lucifer
93/100 - 363×

Lucifer

Lucifer je jako Vládce pekel znuděný a nešťastný, a tak rezignuje na svůj titul a opustí pekelné království pro oslnivý lesk a odvázanost Los Angeles, kde si otevře klub. Náhodně se však nachomýtne k vraždě a ke spolupráci s policí se dostane, ani neví jak.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | FOX, Netflix | 44 minut
žánr
Komiksový, Krimi, Mysteriózní
hrají
Tom Ellis (Lucifer Morningstar), Lauren German (Chloe Decker), D.B. Woodside (Amenadiel), Lesley-Ann Brandt (Maze), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Rachael Harris (Linda Martin), Scarlett Estevez (Trixie), Tricia Helfer (Charlotte), Aimee Garcia (Ella Lopez), Inbar Lavi (Eve), Tom Welling (Marcus Pierce), Dennis Haysbert (Bůh), Tom Ellis (Michael), Brianna Hildebrand (Aurora Morningstar), Scott Porter (Carol Corbett)

Hudební průvodce desátou epizodou

Hudební průvodce desátou epizodou

V zatím poslední odvysílané epizodě druhé série Lucifera se objevilo mnoho vtipných momentů, ale samozřejmě celý příběh byl také doprovázen skvělou muzikou.

20 0
3.1.2017

El Grande – Devils Got a Hold on Me

Podle přístupu byste kluky z této kapely mohli považovat za punkrockery, ale oni hrají tzv. skáčka neboli „ska“ žánr. Skupina vznikla v oregonském Portlandu a svojí skvělou energií a nepředvídatelnými kousky, které předvádějí na pódiu, se vám jistě zaryjí do paměti. Skupina bývá svým stylem občas přirovnávaná ke světovým legendám The Rolling Stones, The J. Geils Band nebo ke skupině The Clash. Hudbu této kapely si můžete poslechnout na Spotify.

Thumbnail Play icon

Natalie Taylor – In The Air Tonight

Mladá nadějná zpěvačka, ze které přirozeně vyzařují barevně nabité emoce, má našlápnuto na skvělou kariéru. Její tvorba je univerzální, jednoduchá a zároveň i složitá. Natalie nikdy nevěnovala velkou pozornost žánrům a nechala si tak v tomto směru úplnou svobodu v kreativitě. Její největší zbraní je skvělý hlasový rozsah a upřímnost, která plyne z každé její skladby. Zajímavostí je, že jejím manželem je Jon Howard, textař, producent a kytarista na světových turné kapely Paramore. Skladba In The Air Tonight, která byla použita v našem seriálu, je předělávkou světového, stejnojmenného hitu od Phila Collinse. Hudbu této americké zpěvačky si můžete pustit jak na Spotify, tak na YouTube.

Thumbnail Play icon

Kenneth Aaron Harris – One Night Only

Člen kapely The Films, který v roce 2013 vydal svoji sólovou desku „Brooklyn“ o občas je zmiňován jako jeden z nejlepších hudebníků, o kterých nikdo nikdy neslyšel. Za zmínku také stojí jeho několikaleté působení v proslulé skupině Panic! At the Disco, kde hrál na elektrickou kytaru.

Thumbnail Play icon

Připomínáme, že i soundtrack ze druhé řady najdete komplet na Spotify.

Zdroj: FOX, Netflix

Diskuze /3

Peteb

Pokud jde o píseň 39:45+, snad má údajně jít o píseň Kennetha Aaron Harrise – One And Only napsanou pro NHL 16. https://www.youtube.com/watch?… (00:08)

Kenneth Aaron Harris – One Night Only – S tou v 39:45 se liší v textu písně. https://www.musixmatch.com/…e-Night-Only

#2 Sh3pp
4.1.2017 | 22:16:25
Sh3pp

#1 Peteb: Ano, v seriálu byla použita píseň One And Only, která se od původní verze One Night Only liší pouze textem (zpěvák je stejný), bohužel tato skladba není na YouTube, Spotify, ani nikde jinde na internetu k dohledání, a proto jsme nechali v článku originální verzi této skladby :)

čestný člen redakce
7.1.2017 | 12:52:26
Peteb

Az na text a hudbu jde o stejnou píseň. Já tedy píseň z odkazu níže hudbou ani slovy nepostřehl. https://www.youtube.com/watch?…

7.1.2017 | 19:30:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Budoucnost Lucifera

Konec dobrý, všechno dobré?

Konec dobrý, všechno dobré?

Máme za sebou poslední řadu Lucifera a s přitažlivým vládcem Pekla se již nepotkáme. Stejně tak i s ostatními postavami ze seriálu. Proto se celá šestá řada nesla ve stylu rozloučení. Pojďme si společně finální řadu rozebrat.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zůstaňte v obraze

Momentky

Momentky

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama