Lucifer
93/100 - 363×

Lucifer

Lucifer je jako Vládce pekel znuděný a nešťastný, a tak rezignuje na svůj titul a opustí pekelné království pro oslnivý lesk a odvázanost Los Angeles, kde si otevře klub. Náhodně se však nachomýtne k vraždě a ke spolupráci s policí se dostane, ani neví jak.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | FOX, Netflix | 44 minut
žánr
Komiksový, Krimi, Mysteriózní
hrají
Tom Ellis (Lucifer Morningstar), Lauren German (Chloe Decker), D.B. Woodside (Amenadiel), Lesley-Ann Brandt (Maze), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Rachael Harris (Linda Martin), Scarlett Estevez (Trixie), Tricia Helfer (Charlotte), Aimee Garcia (Ella Lopez), Inbar Lavi (Eve), Tom Welling (Marcus Pierce), Dennis Haysbert (Bůh), Tom Ellis (Michael), Brianna Hildebrand (Aurora Morningstar), Scott Porter (Carol Corbett)

Pohled na hudební stránku deváté epizody

Pohled na hudební stránku deváté epizody

Devátá epizoda Homewrecker byla na hudbu nejspíše nejbohatší. Mohli jsme slyšet mnoho zajímavých skladeb, včetně známé skladby Should I Stay or Should I Go. Více se dozvíte v našem článku.

15 0
5.12.2016

Needtobreather- Great Night (feat. Shovels & Rope) 

Americká rocková skupina, která pochází z Jižní Karolíny, vznikla v roce 1998 a do dnešního dne stihla vydat celkem šest řadových alb. Hlavními tahouny kapely jsou sourozenci William Stanley „Bear“ Rinehart III. (zpěv, kytara, piano) a Nathaniel Bryant „Bo“ Rinehart (vokály, kytara). Dále s nimi hrají Seth Bolt (vokály, basa) a Josh Lovelace (vokály, klávesy). Zajímavostí je, že v roce 2011 se svým albem The Reckoning získali ocenění Album roku i Skupina roku v Dove Awards a ještě v tomtéž roce byli předskokany Taylor Swift na jejím Speak Now World Tour. V letošním roce tak trochu navázali na své předešlé úspěchy, když se jejich nejnovější album Hard Love vyšplhalo na přední příčky nejprodávanějších CD. Jejich dynamickou muziku si můžete poslechnout YouTube nebo na Spotify.

Thumbnail Play icon

The Black Cadillacs – Choke

Pokud byste hledali kapelu, která na jevišti nechá opravdu všechno a dodá vám neskutečnou energii, pak jste našli tu správnou. Pětičlenná rocková kapela z Tennessee vyniká především díky svému osobitému stylu, který lze zařadit do 60. let minulého století. Kapelu založili bratranci Will Horton a Matthew Hyrka společně se svým kamarádem z dětství, basistou Philipem Andersonem. Později se k nim přidal kytarista John Phillips a bubeník Adam Bonomo. V roce 2014 podnikli své první turné po Evropě a své poslední řadové album Run vydali v roce 2012. Jejich tvorbu si lze poslechnout na Spotify.

Thumbnail Play icon

Methyl Ethel – Obscura

Všechno začalo v západní Austrálii, ve městě jménem Perth, kde Jack Webb skládal po nocích hudbu a psal texty. V roce 2013 se rozhodl, že svoji hudbu dostane do povědomí ostatních, a tak založil kapelu s názvem Methyl Ethel. Jejich debutovou desku s názvem Oh Inhuman Spectacle z roku 2016 celou napsal, a dokonce i nahrál sám Jack Webb. Když přišel za producentem a oznámil mu, že už si všechno sám udělal, včetně mixu, tak se to producentovi samozřejmě nelíbilo, ale po poslechu alba přiznal, že ačkoliv je to neobvyklé a je znát amatérské zpracování, tak deska zní opravdu dobře a album se s menšími úpravami může rovnou vydat. Tuto skupinu si můžete poslechnout na Spotify.

Thumbnail Play icon

Snow Tha Product – Not Tonight

Ač nás název trochu mate, nejedná se o skupinu, nýbrž o hip-hopovou zpěvačku s kořeny v Mexiku a Americe. Je rapperkou, zpěvačkou i producentkou. Její pravé jméno zní Claudia Alexandra Feliciano a své posluchače si našla především díky svým chytlavým melodiím. Určitě se ale mezi jejími fanoušky najdou i tací, které přitáhl její exotický sexy vzhled. Její první album vyšlo v roce 2011 a neslo název Unorthodox. V hudebním světě ji ale proslavily dvě skladby, které vydala až v roce 2013 – Holy Shit a Drunk Love. Její tvorbu si můžete poslechnout na Spotify, kde naleznete i její nově vydané album, ze kterého čerpali i tvůrci našeho seriálu.

Thumbnail Play icon

Sophie and the Bom Boms – Swim

Skupinu, která má na svém kontě pouze několik skladeb, založila v roce 2014 zpěvačka, textařka a skladatelka Sophie Stern, která se rozhodla vystoupit z pozadí hudebního světa a vzít vše do vlastních rukou. V branži byla známá především jako textařka, která napsala písně nejednomu slavnému interpretovi. Mezi nejznámější interprety, kteří využili textařského nadání Sophie, patří třeba Britney Spears, Ke$ha nebo Kendrick Lamar. Hudbu této kapely si lze pustit zdarma na Spotify.

Thumbnail Play icon

Chaos Chaos – Monsters

Další americká skupina, která hraje v dnešní době tolik populární indie pop. Vznikla v Seattlu roku 2000 pod názvem Smoosh, svůj dnešní název „Chaos Chaos“ přijali až v roce 2012. Důvodem změny názvu kapely bylo údajně propojení slova Smoosh s Nicole Snooki Polizzi, ke kterému došlo v jedné epizodě známého seriálu South Park. Hlavní částí kapely jsou dvě sestry, Asya a Chloe Saavedrovy, kterým při vzniku kapely bylo pouze osm a šest let. Asya se narodila roku 1992 a Chloe o dva roky později. V roce 2007 k sobě přibraly třetí sestru Maiu. Pod názvem Smoosh stačily holky vydat celkem tři alba a pod názvem Chaos Chaos pak zatím pouze dvě řadové desky. Jejich hudbu si můžete vychutnat na Spotify.

Thumbnail Play icon

The Clash – Should I Stay or Should I Go

To nejlepší jsme si nechali na konec – světově proslulou skladbu „Should I Stay or Should I Go“, kterou již mohli fanoušci punkové kapely slyšet na jejich pátém studiovém albu Combat Rock, které vyšlo v roce 1982. Skupina vznikla v roce 1976 a existovala pouze 10 let. Za tu dobu se ale stihla proslavit po celém světě a vystřídat mnoho členů. Nejvíce kapelu ovlivnil zpěvák a kytarista Mick Jones, Joe Strummer (zakladatel kapely, zpěvák a kytarista), basák Paul Simonon a bubeník Topper Headon, který byl kvůli své závislosti na heroinu z kapely v roce 1982 vyhozen. I když byl Joe Strummer levák, hrával na pravorukou, pro něj typickou černou telecaster kytaru, na kterou sehnal peníze velice osobitým způsobem. Zatímco Mick Jones si kytaru koupil za peníze získané prodejem svých komiksů, Joe se za 100 liber oženil s jihoafrickou ženou, aby získala britské občanství. Všechnu jejich tvorbu najdete na Spotify nebo na YouTube.

Thumbnail Play icon

Která píseň z desáté epizody se vám líbila nejvíc?

Zdroj: FOX, Netflix

Diskuze /2

vas57

Nevíte kdo nazpíval tu poslední písničku,která hraje při večeři Lucifera a Chloe? Originál je Phill Collins…

9.12.2016 | 1:49:21
vas57

Tak už jsem to našel,jmenuje se Natalie Taylor.

12.12.2016 | 13:52:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Budoucnost Lucifera

Konec dobrý, všechno dobré?

Konec dobrý, všechno dobré?

Máme za sebou poslední řadu Lucifera a s přitažlivým vládcem Pekla se již nepotkáme. Stejně tak i s ostatními postavami ze seriálu. Proto se celá šestá řada nesla ve stylu rozloučení. Pojďme si společně finální řadu rozebrat.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zůstaňte v obraze

Momentky

Momentky

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama