Lucifer D.B. Woodside o vztahu Amenadiela s Luciferem, matkou a o své postavě

D.B. Woodside o vztahu Amenadiela s Luciferem, matkou a o své postavě

D.B. Woodside o vztahu Amenadiela s Luciferem, matkou a o své postavě

Amenadiel je anděl, který vždy věrně poslouchal svého otce a přišel na Zem s jediným úkolem – dostat Lucifera zpět do Pekla. Změní se ale jeho loajalita během druhé série? Více si přečtěte v rozhovoru, který vám spolu s dalším videem s D. B. Woodsidem přinášíme.


19 0
22.10.2016

Nejdůležitější otázkou druhé sezóny je, jakým směrem se vyvíjí vztah mezi Amenadielem a Luciferem? Na konci první sezóny byly spolu takříkajíc na nože.
Myslím, že si vyřešili mnoho svých vzájemných problémů. Ne všechny, ale hodně z nich. Tato série nám ukáže, jak se tyto dvě postavy hodně sblíží, což je něco, z čeho jsme s Tomem velice nadšení. Dostaneme šanci je vidět jako dva milující se sourozence. Vždy tu ale bude mezi nimi napětí, protože jsou to přeci jen starší a mladší bratr. Takže pokud máte sourozence, víte moc dobře, o čem mluvím. Ale určitě si spolu budou v této sezóně více rozumět. Velkou roli v tomto vzájemném porozumění sehraje i jejich matka. Nakonec, to matky vlastně dělají. Objeví rozdílné stránky obou bratrů, stránky, které jsme doposud neviděli.

Uvidíme, jak se vyvíjejí vztahy Amenadiela i k jiným postavám?
Určitě. Myslím, že právě přítomnost Charlotte ukáže odlišnou stránku téměř každé postavy v seriálu, což je úžasné. Jedna z věcí, ze které jsem opravdu nadšen, je spolupráce s Triciou [Helfer]. Je to opravdu velká zábava. Díky ní budeme mít možnost vidět jinou stránku Amenadiela, takovou, kterou jsme ještě neměli šanci vidět. Část této stránky Amenadiela jsme viděli už při vztahu s Maze, ale myslím si, že v této sezóně bude ještě více citlivý, více jako člověk a to je něco, z čeho mám radost.


Tuto sezónu se k hlavním postavám přidala také Aimee Garcia v roli Elly.
Je fantastická, Aimee je opravdu úžasná osobnost. Má strašně moc energie, je vždy optimistická a soustředěná. Ještě jsem neměl příležitost s ní pracovat, ale velice si to přeji. Každopádně jsme všichni vděční, že ji tu máme, stejně jako Triciu.

Je i s přítomností Charlotte pro Amenadiela stále prioritou dovést Lucifera zpět do Pekla?
Můžu potvrdit, že dostat Lucifera zpátky do Pekla už prioritou není, a myslím si, že tato myšlenka se teď rozhodně odložila. Matka je daleko větší a horší zlo, než si myslíte. Je velice těžké říci, že vaše matka představuje zlo, ale předpokládám, že momentální prioritou je dostat zpátky ji.

Co nám povíte o vztahu k Maze? Je Amenadiel připraven jít dál, nebo na ni bude čekat?
Je to žena, která je zároveň démon. Myslím, že Amenadiel ji opravdu miluje a nemůžu se dočkat toho, jak se jejich vztah bude vyvíjet.

Hrajete úplně jinou roli, než v jakých vás lidé mohli předtím vídat. Co pro vás ve ztvárnění Amenadiela bylo největší výzvou?
Z nějakého důvodu pro mě byla první série daleko náročnější, nevěděl jsem, za jaký konec tu roli uchopit. Tuto sérii se cítím v pohodě, protože už asi víme, co s touto postavou chceme dělat a daleko více jí rozumím. Skoro to vypadá, že mě prostě hodili do vody, abych se naučil plavat. Každopádně je to teď jednodušší a už vím, jak tuto postavu zahrát, což mi dává možnost se na ni více soustředit.

Foto: FOX

Zdroj: HiddenRemote

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E03: Mr. & Mrs. Mazikeen Smith

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @MadyDollar, @mychal29, @Sh3pp, @suelin, @twister78, @KevSpa a @Lucifrid

Sedí na verze:

  • HDTV.x264-LOL
  • 720p.HDTV.X264-DIMENSION
  • 1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Kdy vyjdou titulky?

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Zůstaňte v obraze

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás