Mad Men (Šílenci z Manhattanu) Jon Hamm v minisérii A Young Doctor´s Notebook

Jon Hamm v minisérii A Young Doctor´s Notebook

Jon Hamm v minisérii A Young Doctor´s Notebook

Ještě než se dočkáme nové řady Mad Men, můžeme se těšit na Jona Hamma v nové minisérii. V té si zahraje po boku Daniela Radcliffea (Harry Potter). V článku se můžete podívat na trailer.

0 0
16.11.2012

První promo fotky adaptace knihy A Young Doctor’s Notebook obsahují mimo jiné i záběr na hvězdu filmů s chlapcem s jizvou na čele, Daniela Radcliffea, a představitele všemi milovaného Dona Drapera, Jona Hamma, kteří se spolu koupou v jedné vaně. Myslím, že už jenom díky tomu si tato minisérie získala do začátku početný zástup dívek a dam, které si s radostí toho 6. prosince na kanál Sky Arts přepnou.

Britská minisérie bude mít čtyři díly. Zápletka se točí okolo mladého doktora Vladimira Bomgarda, který přijíždí v roce 1917 pracovat do malé ruské vesničky v období Velké říjnové revoluce. Onoho mladého doktora si zahraje právě Radcliffe, zatímco Hamm si střihne jeho starší verzi, která si s ním bude vyměňovat vtipné poznámky. Kromě toho, že bude bojovat se svým starším já, se zapotí i se svými pacienty, kteří (stejně jako celá vesnice) mají problémy s nástupem moderní doby.


Daniel Radcliffe říká, že je čtenářem a obrovským fanouškem Bulgakova (autora předlohy) už několik let a když se naskytla příležitost, při které se mohl stát součástí tohoto projektu, jen stěží dokázal skrýt své nadšení a okamžitě přikývl.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

10 důvodů proč si pustit Mad Men

10 důvodů proč si pustit Mad Men

Ještě jste Mad Men neviděli? Chyba! Je to seriál opěvovaný kritiky i diváky. U nás zatím do podvědomí nevstoupil, takže si pojďme probrat důvody, proč byste se na něj měli podívat, což znamená zamilovat si ho.

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás