Mad Men (Šílenci z Manhattanu) O konci Mad Menů s Kiernan Shipkou

O konci Mad Menů s Kiernan Shipkou

O konci Mad Menů s Kiernan Shipkou

Sally Draperová patří mezi nejoblíbenější postavy seriálu a její představitelka Kiernan Shipka je neméně milá mladá dáma. AMC s ní ku příležitosti konce Mad Menů udělalo rozhovor, který vám teď přinášíme.


4 0
3.5.2015

V podstatě jste na obrazovce vyrostla. Pamatujete si stále svůj první natáčecí den a scénu s pytlem z čistírny na hlavě?
Pamatuju! A to velice živě. Mám to štěstí, že když jsme začali, bylo mi šest, a tak jsou všechny mé vzpomínky živé a jsem za ně ráda.

Sally za ta léta vyrostla v drzou elegantní dámu a fanoušci to na ní milují. Kde se to v ní vzalo?
Podle mě je taková, protože je opravdu chytrá a nerada to ukazuje. Pramení to asi z toho a ukazuje se to hlavně když jí někdo štve nebo když si užívá legraci. Je zábavná.Jaké to bylo znovu se setkat s Martenem Weinerem v desáté epizodě sedmé řady? Jaký máte dojem z jejich přátelství?
Bylo to skvělé. Moc ráda s ním pracuju, je nejlepší. Znám ho hodně dlouho a je šílené, jak moc jsme oba vyrostli. Je teď na vysoké, takže bylo moc fajn tu epizodu natočit, protože opravdu uteklo hodně času. Jejich přátelství pro ně bylo po ty roky výjimečné, protože tu byli jeden pro druhého. Sally nikdy neměla nikoho dospělého, komu by se mohla svěřit. Oba své rodiče miluje, ale necítí se s nimi tak dobře, když s nimi hovoří, jako s Glenem. Je to pro ni hodně emoční – je na něj naštvaná, ale zároveň je z toho smutná. Ztrácí svého nejlepšího přítele.

Sally nechce být jako Don a Betty, ale vidíte u ní nějakou podobnost?
V některých ohledech je Sally stejná jako její rodiče, ale hlavně je sama sebou. Vidím ji jako samostatného člověka a ne jako odraz jednoho či druhého rodiče.

Když je řeč o Donovi a Betty, jak jste se rozloučila se svými televizními rodiči?
Poslední natáčecí den byl bláznivý, ale i smutný. Všichni měli projevy a neslo se to na vlně melancholie. Když se vše dotočilo, ještě jsme si zahráli Catchphrase a pár dalších her. Byla to opravdu zábava a neskončilo to tudíž v pochmurné náladě.

Podívali jsme se na náš první rozhovor s vámi, před šesti lety.
Bože můj!

Předvídala jste, že Sally půjde na vysokou a bude mít rodinu, ale teď se zdá, že si není ohledně své budoucnosti jistá. Pokud byste jí mohla dát nějakou radu, jak by zněla?
V Sally věřím. Asi bych jí řekla, ať je prostě svá, protože je úžasná, a velice chytrá a na správné cestě. Někam to dotáhne.

Foto: AMC

Kdybyste nebyla herečkou, co byste dělala?
Vždy říkám, že bych chtěla dělat kritika restaurací. Miluju jídlo a psaní, takže by to byla dokonalá kombinace. Rozhodně bych zůstala u nějaké umělecké profese.

Stále se chystáte na maraton Mad Menů, jakmile seriál skončí?
Nedokázala jsem čekat! Už jsem ho sjela. Bylo opravdu krásné sledovat ty záběry, ve kterých jsem byla, dostaly mě do nostalgické nálady. Dívat se na ně bylo mimořádné. Vidět to celé bylo moc fajn.

Dostala jste něco na památku? Čeho si nejvíce ceníte?
Mám Sallyin přívěsek s monogramem. Byla jsem moc ráda, že jsem si ho směla nechat, protože je důležitou součástí Sally a jejího stylu, který na ní taky miluju.

Sally je nedílnou součástí seriálu, což dokazují nejen tyto scény a Kiernan pro ni vždy bude mít určitě ve svém srdci místo, přece jen s ní strávila celé své dětství, ze kterého už ale, jak je vidět, vyrostla.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Mad Men a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Nepřehlédněte

10 důvodů proč si pustit Mad Men

10 důvodů proč si pustit Mad Men

Ještě jste Mad Men neviděli? Chyba! Je to seriál opěvovaný kritiky i diváky. U nás zatím do podvědomí nevstoupil, takže si pojďme probrat důvody, proč byste se na něj měli podívat, což znamená zamilovat si ho.

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás