Mad Men (Šílenci z Manhattanu)
93/100 - 56×

Mad Men(Šílenci z Manhattanu)

New York, 60. léta. Prestižní reklamní agentura, honba za mocí, konflikty a nevěra. Příběh se točí okolo fiktivní reklamní agentury Sterling Cooper sídlící na Madison Avenue. Nejde tu ale jen o chod agentury, vymýšlení reklam, ale hlavně o životy lidí, kteří v ní pracují. Hlavními aktéry jsou kreativní ředitel Don Draper, jehož život je opředen tajemstvím a sekretářka Peggy Olson, jež se snaží prosadit v mužském světě. Seriál nás pomalu ale jistě vtahuje do dění a fascinuje brilantními dialogy, výborně napsanými postavami a dokonalou šedesátkovou výpravou.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | AMC | 49 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Jon Hamm (Don Draper), Elisabeth Moss (Peggy Olson), John Slattery (Roger Sterling), Christina Hendricks (Joan Holloway), Robert Morse (Bertram Cooper), January Jones (Betty Draper), Vincent Kartheiser (Pete Campbell), Jessica Paré (Megan Draper), Jared Harris (Lane Pryce), Kiernan Shipka (Sally Draper), Jay R. Ferguson (Stan Rizzo), Maggie Siff (Rachel Menken)

Jon Hamm o finále Mad Men

Jon Hamm o finále Mad Men

Pouhý den nás dělí od premiéry posledních dílů Mad Men. Podívejte se na několik rozhovorů s Jonem Hammem, hereckým představitelem Dona Drapera, který hovoří o konci seriálu, své slavné roli i herecké kariéře.

2 0
4.4.2015

Thumbnail Play icon
Thumbnail Play icon
Thumbnail Play icon
Thumbnail Play icon

Zdroj: AMC

Diskuze /3

Lucifrid

Já se z něj po… <3

webmaster
4.4.2015 | 19:50:25
MARTAS SK

Tu si ani nedokážem predstaviť ako by mohol tento seriál nejak skončiť. Ukážu Dona, už ako starca ,alebo neviem, keďže je to o reklamnej branži. Fakt som zvedavý ako to skončí.

5.4.2015 | 16:01:26
Thug_Leo

Nedokáži si představit jiného herce na post Dona Drapera než Jona Hamma, skvělý seriál u něhož se nemohu dočkat dalších dílů.

6.4.2015 | 13:20:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

10 důvodů proč si pustit Mad Men

10 důvodů proč si pustit Mad Men

Ještě jste Mad Men neviděli? Chyba! Je to seriál opěvovaný kritiky i diváky. U nás zatím do podvědomí nevstoupil, takže si pojďme probrat důvody, proč byste se na něj měli podívat, což znamená zamilovat si ho.

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama