Mad Men (Šílenci z Manhattanu)
93/100 - 56×

Mad Men(Šílenci z Manhattanu)

New York, 60. léta. Prestižní reklamní agentura, honba za mocí, konflikty a nevěra. Příběh se točí okolo fiktivní reklamní agentury Sterling Cooper sídlící na Madison Avenue. Nejde tu ale jen o chod agentury, vymýšlení reklam, ale hlavně o životy lidí, kteří v ní pracují. Hlavními aktéry jsou kreativní ředitel Don Draper, jehož život je opředen tajemstvím a sekretářka Peggy Olson, jež se snaží prosadit v mužském světě. Seriál nás pomalu ale jistě vtahuje do dění a fascinuje brilantními dialogy, výborně napsanými postavami a dokonalou šedesátkovou výpravou.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | AMC | 49 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Jon Hamm (Don Draper), Elisabeth Moss (Peggy Olson), John Slattery (Roger Sterling), Christina Hendricks (Joan Holloway), Robert Morse (Bertram Cooper), January Jones (Betty Draper), Vincent Kartheiser (Pete Campbell), Jessica Paré (Megan Draper), Jared Harris (Lane Pryce), Kiernan Shipka (Sally Draper), Jay R. Ferguson (Stan Rizzo), Maggie Siff (Rachel Menken)

Promo k epizodě 5x11 - The Other Woman (CZ titulky)

Promo k epizodě 5x11 - The Other Woman (CZ titulky)

Podívejte se na promo video k epizodě 5×11 nazvané The Other Woman.

0 0
22.5.2012

Thumbnail Play icon

Zdroj: AMC

Diskuze /2

Roger Sterling

Nechci shazovat práci překladatelů, ale jaký smysl má překládat dva měsíce starou epizodu, která už je přeložena (a troufnu si říct že kvalitně) místo toho, aby se pracovalo na aktuálních epizodách?

26.5.2012 | 3:07:17
KevSpa

Právě překládaná epizoda je stará měsíc, abychom byli přesní. A mushik překládá tenhle seriál už tři roky a jen proto, že se do překladu nacpal někdo další (kvůli čemuž došlo ke zdržení, protože už neměl chuť dál překládat), nevynechá některé epizody. Možná tě to překvapí, ale na mushikovy titulky jsou někteří lidé zvyklí léta a rádi si na ně počkají. Nehledě na to, že se bude další zhruba rok čekat na další sérii, tak měsíc zpoždění s titulky snad není zas tak obrovský. Ti, kteří nechtějí čekat, mohou koukat s titulky od nového překladatele, kvůli kterému u nás tato situace vznikla.

webmaster
26.5.2012 | 19:46:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

10 důvodů proč si pustit Mad Men

10 důvodů proč si pustit Mad Men

Ještě jste Mad Men neviděli? Chyba! Je to seriál opěvovaný kritiky i diváky. U nás zatím do podvědomí nevstoupil, takže si pojďme probrat důvody, proč byste se na něj měli podívat, což znamená zamilovat si ho.

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama