Mad Men (Šílenci z Manhattanu)
93/100 - 56×

Mad Men(Šílenci z Manhattanu)

New York, 60. léta. Prestižní reklamní agentura, honba za mocí, konflikty a nevěra. Příběh se točí okolo fiktivní reklamní agentury Sterling Cooper sídlící na Madison Avenue. Nejde tu ale jen o chod agentury, vymýšlení reklam, ale hlavně o životy lidí, kteří v ní pracují. Hlavními aktéry jsou kreativní ředitel Don Draper, jehož život je opředen tajemstvím a sekretářka Peggy Olson, jež se snaží prosadit v mužském světě. Seriál nás pomalu ale jistě vtahuje do dění a fascinuje brilantními dialogy, výborně napsanými postavami a dokonalou šedesátkovou výpravou.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | AMC | 49 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Jon Hamm (Don Draper), Elisabeth Moss (Peggy Olson), John Slattery (Roger Sterling), Christina Hendricks (Joan Holloway), Robert Morse (Bertram Cooper), January Jones (Betty Draper), Vincent Kartheiser (Pete Campbell), Jessica Paré (Megan Draper), Jared Harris (Lane Pryce), Kiernan Shipka (Sally Draper), Jay R. Ferguson (Stan Rizzo), Maggie Siff (Rachel Menken)

Trailer k finále Mad Men

Trailer k finále Mad Men

Nastal ten smutný okamžik loučení. Po osmi letech končí mnoha cenami ověnčené drama Mad Men. A krásnější upoutávku na rozloučenou jsme si ani nemohli přát. V ukázce zazní píseň Times Of Your Life od Paula Anky.

3 0
17.5.2015

Thumbnail Play icon

Zdroj: AMC

Diskuze /4

Lucifrid

Néééééééééééé­éééééé!!!!!!!!!!!­!!!!!!

webmaster
17.5.2015 | 12:03:19
ked

začínám pomalu smutnit

17.5.2015 | 13:13:17
barahir

Asi si dám maraton. ;)

čestný člen redakce
17.5.2015 | 15:36:33
MARTAS SK

Som rád, že bude koniec. Všetko musí raz skončiť, ale samozrejme ako u každého seriálu budú ľudia frflať a nikdy by neboli spokojní ani keby to malo 100 sezón. Už len to, že poslednú sériu rozdelili považujem za podraz. Ale teším sa na finále.

17.5.2015 | 16:53:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

10 důvodů proč si pustit Mad Men

10 důvodů proč si pustit Mad Men

Ještě jste Mad Men neviděli? Chyba! Je to seriál opěvovaný kritiky i diváky. U nás zatím do podvědomí nevstoupil, takže si pojďme probrat důvody, proč byste se na něj měli podívat, což znamená zamilovat si ho.

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama