Manhattan Další nová postava míří na Kopec

Další nová postava míří na Kopec

Další nová postava míří na Kopec

K našim oblíbeným postavám přibude nováček a bude to herečka, kterou znáte například ze seriálu The Good Wife. Více informací se dozvíte v článku.


4 0
9.4.2015

Po Williamu Petersonovi bude dalším přírůstkem hereckého ansámblu Mamie Gumford, jež ztvární roli špionky Nory, která mezi vědce zamíří jako spojka Jima Meekse (taky vás stále mrazí z té scény z poslední epizody?). Zaměří se na získávání tajemství pro Sověty a to hlavně ženskými zbraněmi.

Pokud vám Mamie někoho připomíná, tak vězte, že je dcerou Meryl Streep a ta podoba je zjevná. Mamie se ve filmu poprvé objevila jako batole, ovšem pod jiným jménem, aby tisk nenadhazoval protekci. Po škole debutovala v divadle vedle Michaela C. Halla a hned obdržela Theatre World Award. Svou první filmovou roli si odbyla v Hallströmmově Hoaxu (2006) a se svou matkou se potkala ve filmové adaptaci románu Evening (2007), kde si spolu zahrály matku a dceru.


Co se seriálů týče, tak si ji možná vybavíte jako Sally Adamsovou z minisérie HBO John Adams. Více na sebe ale upozornila v seriálu Shondy Rhimes Off the Map a poté v The Good Wife, kde se objevila na pár epizod. Největší seriálovou roli si prozatím střihla v Emily Owens M.D..

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Trailer ke druhé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Manhattan zrušen

Manhattan se třetí řady nedočká

Manhattan se třetí řady nedočká

Diváky i kritiky vysoce ceněný Manhattan už s třetí řadou nepřijde. Televize WGN America dnes oznámila, že se po pečlivém zvážení rozhodla Manhattan pro další sezónu neobnovit. I přes úžasné a ceněné originální drama byla sledovanost velkým zklamáním, a tak se prokračování příběhu nedočkáme.

Motivační plakáty

Motivační plakáty

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás