Nancy Drew Kdo je ve skutečnosti Ace?

Kdo je ve skutečnosti Ace?

Kdo je ve skutečnosti Ace?

Pátá epizoda, kterou jsme mohli vidět před dvěma týdny, nám nabídla zakončení první série v dokončení boji proti Aglaece. Boj s Aglaecou nebylo ovšem jediné, o čem začali fanoušci spekulovat. V následujícím článku si rozebereme, co tato epizoda znamenala pro postavu Ace.

5 0
9.3.2021

Pátá epizoda seriálu Nancy Drew sloužila jako závěr první série, která nemohla být zcela odvýsílána kvůli pnademii koronaviru. V epizodě bylo uzavřeno několik příběhů a bylo nastaveno i několik prvků do budoucna – včetně dalšího náznaku, že Ace může být ve skutečnosti Hardy Boy. Postava, kterou už od první série hraje Alex Saxon, byla od začátku seriálu tak trochu tajemná. Zdá se, že Ace nebyl založen na žádné postavě z titulárních knih, byl jen představen jako zaměstnanec Drápu, kde pracuje i Nancy. Pracoval nejdříve jen jak prostý umývač nádobí, než brzy vyšlo najevo, že má spoustu tajemství. Mezi nimi bylo, že to je zkušený hacker, navíc špehoval pro McGinnisa kvůli tajemnému dluhu a dokonce i není známé jeho příjmení. Výsledkem bylo, že mnozí si mysleli, že je vrahem v první sérii. Postupem času se však ukázalo, že tomu tak není.

Když jejich sedm dní uplynulo, Nancy viděla Aglaecu přijít si pro své duše. Když čekali na svůj osud, Nancy a její přátelé si zavolali a jeden po druhém se postupně svěřovali se svými tajemstvími. Když Ace poukázal na své počáteční podvody, rozhodl se přidat situaci trochu do kontextu. Odhalil, že dluží McGinnisovi za to, že stáhnul obvinění, když byl přistižen při hackování databáze ochrany svědků. Ace poté vysvětlil, že získal telefonní číslo. Později v epizodě na to číslo skutečně zavolal a zanechal zprávu, „Myslím, že jsem tvůj bratr." Skutečnost, že Ace má tajného sourozence, je sama o sobě zajímavá a zároveň i to, že byl jeho sourozenec zapletený do něčeho, co vyžadovalo ochranu svědků. Přestože by mohl mít sestru, více do kontextu zapadá, že by měl bratra vzhledem k podobnostem s Hardy Boys.


Stejně jako Hardy Boys, u Ace bylo odhaleno, že má otce policejního detektiva. Carson popsal jeho otce jako legendu, což by odpovídalo pověsti Fentona Hardyho – alespoň v dřívějších knihách. Fenton byl tak dobrý detektiv, že byl někdy označován jako eso new yorské policie a inspiroval svojí kariérou svého syna při řešení záhad. V nedávných příbězích byla jejich matka označena za vědeckou knihovnici. Ace dříve prozradil, že i jeho matka pracovala v knihovně Horseshoe Bay.

Vzhledem k hackerským schopnostem Ace se předpokládalo, že by mohl být Phil Cohen, spolupracovník Hardyů. Tato myšlenka vznikla díky tomu, že Ace je Židem. Phil jako postava by však nebyl pro fanoušky tak vzrušující, ani by nedávalo smysl, proč nebylo odhaleno jeho příjmení. Každopádně to, jak dramaticky bylo odhaleno, že má Ace sourozence, je jen jedna možnost. Že Ace je Hardy.

Seriál již představil dvojčata Bobbseyovi v premiéře druhé řady. Stejně tak bylo potvrzeno, že ve druhé řadě bude pilot, který představí postavu https://www.edna.cz/…m-tom-swift/. Jeho si zahraje Tian Richards. Rozšíření Drewniverse o Hardy Boys by tedy bylo logickým krokem. Zda to bude další spinoff k seriálu, nebo se bude tento koncept v seriálu rozšiřovat, je ztím ve hvězdách. Nyní, když Ace oficiálně uskutečnil tento osudový telefonát, je pravděpodobné, že do konce druhé série bychom měli mít jasno. Mezitím můžou fanoušci přemýšlet, zda je Frank, nebo Joe.

Foto: CW

Čekali jste, že by se z Ace mohl vyklubat jeden z kluků Hardyových?

Diskuze /1

Stardos

Na tohle si klidně vsadím. Plus bych klidně řekl, že detektiv Tamura je Acův bratr.

9.3.2021 | 21:10:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E07: The Gambit Of The Tangled Souls

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @ewisek, @JudyVolf, @annePel
Korekce: @annePel

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Nancy Drew

Nepřehlédněte

Kdo je ve skutečnosti Ace?

Kdo je ve skutečnosti Ace?

Pátá epizoda, kterou jsme mohli vidět před dvěma týdny, nám nabídla zakončení první série v dokončení boji proti Aglaece. Boj s Aglaecou nebylo ovšem jediné, o čem začali fanoušci spekulovat. V následujícím článku si rozebereme, co tato epizoda znamenala pro postavu Ace.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka