NCIS (Námořní vyšetřovací služba) Jackson Gibbs

Jackson Gibbs

Jackson Gibbs

Gibbsův otec

Sezóny 6
2008 - 2013

Jackson Gibbs je otec Leroya Jethra Gibbse. Poté co se jeho syn přidal k mariňáků, Jackson Gibbs nadále žil ve městě Stillwater v Pensylvánii. Několik let před dílem Heartland se rozvedl. Jackson během druhé světové války sloužil v Amerických leteckých silách jako pilot. Když se vrátil z mise, byl dezorientovaný a zachránil ho nepřátelský německý pilot. Jejich setkání bylo předmětem dílu Better Angels. Ve finálovém díle sedmé řady Rule Fifty-One Paloma Reynosaová z kartelu Reynosa vstoupí do Gibbsova obchodu a otočí cedulku Otevřeno na Zavřeno, což mělo sloužit jako varování Gibbsovi, že pokud neudělá to, co řekne, zabije každého jeho známého. V dalším díle, v premiérovém díle osmé řady Spider and the Fly je odhaleno, že Gibbs svého otce varoval a ten stihl utéct, před tím než ho mohli zabít.

V díle Heartland bylo odhaleno, že si Jackson se synem nejsou blízcí, ale v dalších dílech se trochu sblíží. V díle The Namesake bylo odhaleno, že Jackson pojmenoval svého syna po LJovi – Leroyi Jethru Moorovi, svém nejbližším kamarádovi, který ho inspiroval, aby se přidal k Námořní pěchotě. Ve finálovém díle 11. řady Honor Thy Father (který se vysílal přesně tři měsíce po úmrtí Ralpha Waita), Vance řekne Gibbsovi, že Jackson dostal mrtvici. Jackson je pochován s plným vojenským vyznamenáním. LJ a Gibbsův tým byl na jeho pohřbě přítomný.


Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xflori01

Gibbsova otce jsem nikdy neměl rád a vždy jsem díly s ním nesnášel

webmaster
28.3.2020 | 21:09:43

Stav titulků

Epizoda S18E14: Unseen Improvements

cz50%
Odhadované dokončení zítra 18:00
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Obvykle jsou hotové v sobotu.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01 a Eli.

Nové postavy

V průběhu osmnácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Přivítáme...

Katrina Law bude zvláštní agentkou týmu REACT

Katrina Law bude zvláštní agentkou týmu REACT

Herečka Katrina Law známá ze seriálů Hawaii Five-O, Arrow či The Oath se objeví v posledních dvou dílech 18. řady. Zahraje si agentku týmu REACT Jessicu Knightovou, která spolu s manželem v domácnosti vychovává malé dítě. Pokud bude seriál prodloužen, bude její postava povýšena na hlavní.

Seriály ze stejného světa

Reklama

Premiéra 18. řady

Premiéra 18. řady

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás