NCIS

Seriál NCIS je americký kriminální seriál, který se točí okolo týmu zvláštních agentů z Námořní kriminální vyšetřovací služby. Postavy byly představeny ve dvou dílech 8. řady seriálu JAG (přesněji díly Ice Queen a Meltdown) a diváky zaujaly, takže seriál dostal zelenou a první díl se vysílal hned následující sezónu, dne 23. září 2003. Za seriálem stojí Donald P. Bellisario (původní Magnum P.I., Quantum Leap, JAG) a Don McGill (výkonný producent CSI, Vražedná čísla). Seriál má v současnosti už dvacet řad a jedná se o druhý nejdéle vysílaný seriál (v hlavním čase, neanimovaný). Pravidelně se od šesté řady objevuje v TOP 5 nejsledovanějších seriálů hlavních amerických kabelovek a 10. řada se dokonce dostala na první místo.

Seriál se věnuje fiktivnímu Hlavnímu vyšetřovacímu týmu NCIS, který sídlí na základně ve Washingtonu, D.C. NCIS je zpravodajská agentura spadající pod oddělení Námořnictva na Ministerstvu obrany. Má za úkol vyšetřovat veškeré zločiny, které spáchá nebo byly spáchány na členovi Námořnictva USA nebo Námořní pěchoty USA.


Seriál NCIS se dočkal také tří spin-offů. Postavy z těchto spin-offů byly vždy prvně představeny v tomto seriále. Prvním spin-offem se stal seriál NCIS: Los Angeles, druhým NCIS: New Orleans a třetím NCIS: Hawai'i.

(Foto: CBS)

Hlavní postavy seriálu jsou:

Současné obsazení

Bývalé hlavní postavy

Openingy z 1.-.8. řady:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
koves

Je to skvěle propracovaný seriál. Ani jednoho odchodu jakékoli postavy nelituji. Má stálé zaujetí, vše do sebe zapadá a mimochodem JAG byl svého času nejlepší seriál. Tohle je povedená následnost. Mimo jiné, kdyby se postavy neměnily, bylo by to nudné.

23.7.2020 | 15:23:11
great99

nechapu lidi který tu brecej ze bez Zivy a Tonyho to není ono… a ze se nekoukaj :-( ano i me bylo lito když oba odesli ale prili jiny a je to stejne dobry s nima jako bylo drive… navíc Ziva se na par dilů vratila a snad se alespoň na jeden vrati i Tony :-)

5.7.2020 | 1:01:38
VictoriaF

:D Škoda, že si skoro nikdo nepamatuje, že se jedná o spin-off k JAGu. Skvělý seriál. Bohužel jako pro většinu z Vás, se i pro mně tento seriál po 13. sérii skončil. I přestože mi Bishopová taky nesedla, stále bych do té doby dala tomuto seriálu 100%. Často mě dostala promyšlenost děje i dopředu, nebo alespoň um tvůrců vracet se k nějakým námětům po mnoha dílech a sériích, navázat na ně a rozvinout je. Ale holt některé herecké odchody nepřebolí. Jako u Hvězdné brány RDA, tady to bude Cote a Michael. A pár Tony a Ziva patří k těm starým, dobrým seriálovým dvojicím, které měly své kouzlo (Sam a Jack z SG-1, Mulder a Scully z X-Files atd.). Dlouho se rozvíjely, byly tady jen náznaky, flirtování… a když už se po mnoha letech zdálo, že by z toho něco mohlo být, Cote se rozhodla odejít. Škoda.

9.6.2020 | 17:17:07
pandora99

Díky za info -:)

21.12.2019 | 7:23:32
xflori01

@pandora99: Od 1. ledna na Nova Action

webmaster
17.12.2019 | 19:40:16
ShadowhunterDomisha

Rozhodně doporučuji ,seriál na volné chvíle. Pro pobavení,pro rozproudění krve v žilách. Seriál jsem sledovala do 13. série. Po odchodu Zivy a Tonyho jsem neměla chuť, ani náladu to sledovat dále. Starý dobrý Gibbsův tým se rozpadl a bez něj už to není ono. Takže teď hodnocení seriálu do 13. série: Nejlepší kriminální seriál. Polínají se zde originální případy i osobní příběhy. I když příběh Tonyho a Zivy se dlouho vyvíjel a nakonec to šlo rychle a konec. Ale i tak fantastický. Skvělá sehranost týmu,Ziva jako skvělá zbraň,Tony jako vtipálek,Timm jako IKT šprt,Abby skvělá forenzní s. s osobitím stylem,Ducky s úchvatnými přiběhy a Gibbs skvělý šéf. Tento tým byl základem NCIS. Proto když se rozpadl spousta lidí seriál přestala sledovat,i já. Ale málokterý seriál to táhl tolik let. <3

26.9.2019 | 20:14:09
Billy the Kid

ano je to stovka do doby tonyho, pak ani já jsem se neodvážíl sledovat další díly, i když se musím přiznat tak jeden jsem viděl, a to ten po odchodu právě tonyho, ale více jak deset minut jsem nezvládl a konstatoval že tohle už nééééééééé :)

10.2.2019 | 13:57:49
danusek

Nooo…do 13. serie naprosto super. I když po odchodu Zivy jsem si jen těžko zvykala na Bischopovou, ale dala jsem to:-) Ale po odchodu Tonyho Dinozzi......­..........to už je normální průměrný americký krimi seriál, tzv. s*ačka. Není to už žádná jiskra. Ještě trpím u 14. serie, ale asi 15. už fakt nedám. Je to škoda. Odchodem Tonyho a Zivy to odešlo.....

8.4.2018 | 22:00:06
ChevChelios

Nejsledovanější kriminální pořad na světě to už něčem vypovída :D

25.5.2016 | 23:24:02
pospisiljan2

na NCIS nic nemá

8.5.2016 | 20:47:11
1

Stav titulků

Epizoda S20E22: Black Sky

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Počítejte s vydáním cca pátek/sobota.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01, @Herioné a Eli. Vydání titulek cca v neděli večer.

Na SkyShowtime můžete nalézt s českými titulky a dabingem kompletní série 12–17.

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama