Clayton Reeves

Clayton Reeves

Zpravodajský důstojník MI-6 přidělený k NCIS.

Sezóny 3
2016 - 2018

Clayton Dante Reeves je britský zpravodajský důstojník MI6, který se poprvé potkal s týmem NCIS, když v zámoří pracoval s DiNozzem. Když se vrátil do Anglie, zaútočil na něj Trent Kort, kterého poté střelí a zabije. Do Ameriky se poté vrací ve 14. řadě. A od dílu Pay to Play pracuje v NCIS jako mezinárodní styčný důstojník. Protože se jeho stůl nachází za stěnou ohraničující stoly Gibbsova týmu, byl terčem vtípků, když se najednou z ničeho nic vynořil s informací k případu.

Po tajné práci za úkolem chycení teroristy Chena, tajně pracuje s Bishopovou, aby ho našel a zatkl, a to navzdory Gibbsovým příkazům ho nechat být. Reeves má mnoho schopností z jeho kariéry agenta MI6 a když je potřeba, využije je k pomoci týmu – od počítačových forenzních znalostí až po pilotování. Ačkoli je ke všem kamarádský a okouzlující, od začátku se nemohli vystát s Torres jakožto pohlední muži se zkušenostmi z misí v utajení.


Během 15. řady je odhaleno, že se léčí z alkoholismu, který využíval k překonání stresu z misí v utajení. Jeho minulost je neznámá, ale v mladém věku ztratil matku a byl poté bezdomovec. Aby ji uctil a jako součást zotavovacího procesu, Clayton dobrovolničí v programu, který má pomoct veteránům bez domova a jejich dětem.

Na konci dílu One Step Forward je zabit zabijákem, kterého najal Robert King, aby zabil Abby Sciutovou. Abby byla z jeho smrti zničená a opustila NCIS, aby dopravila Reevesovo tělo zpět do Londýna na pohřeb a založila charitu na počet Reevese a jeho matky.

Objevil se v dílech:

  • 13. ŘADA – Dead Letter, Family First
  • 14. ŘADA – Hlavní postava (od 5. dílu)
  • 15. ŘADA – Hlavní postava (do 22. dílu)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xflori01

Naprosto zbytečná „hlavní postava“. Nebyl špatný, ale šlo vidět, že sami producenti neví, co s ním.

webmaster
18.5.2020 | 22:17:27

Stav titulků

Epizoda S20E21: Kompromat

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Počítejte s vydáním cca pátek/sobota.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01, @Herioné a Eli. Vydání titulek cca v neděli večer.

Na SkyShowtime můžete nalézt s českými titulky a dabingem kompletní série 12–17.

Nové postavy

V průběhu 18.-20. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Svět NCIS nekončí

Celý NCIS svět s námi bude i příští rok

Celý NCIS svět s námi bude i příští rok

Stanice CBS dnes prodloužila všechny tři seriály ze světa NCIS. Náš seriál se tedy příští rok dočká jubilejní kulaté 20. řady. Nový velitel týmu, agent Parker nadále povede náš tým a my uvidíme další skvělé příběhy. Jste rádi za prodloužení?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama