Clayton Reeves

Clayton Reeves

Zpravodajský důstojník MI-6 přidělený k NCIS.

Sezóny 3
2016 - 2018

Clayton Dante Reeves je britský zpravodajský důstojník MI6, který se poprvé potkal s týmem NCIS, když v zámoří pracoval s DiNozzem. Když se vrátil do Anglie, zaútočil na něj Trent Kort, kterého poté střelí a zabije. Do Ameriky se poté vrací ve 14. řadě. A od dílu Pay to Play pracuje v NCIS jako mezinárodní styčný důstojník. Protože se jeho stůl nachází za stěnou ohraničující stoly Gibbsova týmu, byl terčem vtípků, když se najednou z ničeho nic vynořil s informací k případu.

Po tajné práci za úkolem chycení teroristy Chena, tajně pracuje s Bishopovou, aby ho našel a zatkl, a to navzdory Gibbsovým příkazům ho nechat být. Reeves má mnoho schopností z jeho kariéry agenta MI6 a když je potřeba, využije je k pomoci týmu – od počítačových forenzních znalostí až po pilotování. Ačkoli je ke všem kamarádský a okouzlující, od začátku se nemohli vystát s Torres jakožto pohlední muži se zkušenostmi z misí v utajení.

Během 15. řady je odhaleno, že se léčí z alkoholismu, který využíval k překonání stresu z misí v utajení. Jeho minulost je neznámá, ale v mladém věku ztratil matku a byl poté bezdomovec. Aby ji uctil a jako součást zotavovacího procesu, Clayton dobrovolničí v programu, který má pomoct veteránům bez domova a jejich dětem.

Na konci dílu One Step Forward je zabit zabijákem, kterého najal Robert King, aby zabil Abby Sciutovou. Abby byla z jeho smrti zničená a opustila NCIS, aby dopravila Reevesovo tělo zpět do Londýna na pohřeb a založila charitu na počet Reevese a jeho matky.

Objevil se v dílech:

  • 13. ŘADA – Dead Letter, Family First
  • 14. ŘADA – Hlavní postava (od 5. dílu)
  • 15. ŘADA – Hlavní postava (do 22. dílu)

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xflori01

Naprosto zbytečná „hlavní postava“. Nebyl špatný, ale šlo vidět, že sami producenti neví, co s ním.

webmaster
18.5.2020 | 22:17:27

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama