NCIS (Námořní vyšetřovací služba) Clayton Reeves

Clayton Reeves

Clayton Reeves

Zpravodajský důstojník MI-6 přidělený k NCIS

Sezóny 3
2016 - 2018

Clayton Dante Reeves je britský zpravodajský důstojník MI6, který se poprvé potkal s týmem NCIS, když v zámoří pracoval s DiNozzem. Když se vrátil do Anglie, zaútočil na něj Trent Kort, kterého poté střelí a zabije. Do Ameriky se poté vrací ve 14. řadě. A od dílu Pay to Play pracuje v NCIS jako mezinárodní styčný důstojník. Protože se jeho stůl nachází za stěnou ohraničující stoly Gibbsova týmu, byl terčem vtípků, když se najednou z ničeho nic vynořil s informací k případu.

Po tajné práci za úkolem chycení teroristy Chena, tajně pracuje s Bishopovou, aby ho našel a zatkl, a to navzdory Gibbsovým příkazům ho nechat být. Reeves má mnoho schopností z jeho kariéry agenta MI6 a když je potřeba, využije je k pomoci týmu – od počítačových forenzních znalostí až po pilotování. Ačkoli je ke všem kamarádský a okouzlující, od začátku se nemohli vystát s Torres jakožto pohlední muži se zkušenostmi z misí v utajení.


Během 15. řady je odhaleno, že se léčí z alkoholismu, který využíval k překonání stresu z misí v utajení. Jeho minulost je neznámá, ale v mladém věku ztratil matku a byl poté bezdomovec. Aby ji uctil a jako součást zotavovacího procesu, Clayton dobrovolničí v programu, který má pomoct veteránům bez domova a jejich dětem.

Na konci dílu One Step Forward je zabit zabijákem, kterého najal Robert King, aby zabil Abby Sciutovou. Abby byla z jeho smrti zničená a opustila NCIS, aby dopravila Reevesovo tělo zpět do Londýna na pohřeb a založila charitu na počet Reevese a jeho matky.

Objevil se v dílech:

  • 13. ŘADA – Dead Letter, Family First
  • 14. ŘADA – Hlavní postava (od 5. dílu)
  • 15. ŘADA – Hlavní postava (do 22. dílu)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xflori01

Naprosto zbytečná „hlavní postava“. Nebyl špatný, ale šlo vidět, že sami producenti neví, co s ním.

webmaster
18.5.2020 | 22:17:27

Stav titulků

Epizoda S18E08: True Believer

cz1%
Odhadované dokončení 10.3. | 20:00
sk20%
Odhadované dokončení zítra 12:00

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Obvykle jsou hotové v pátek.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01 a Eli.

Nové postavy

Reklama

Rozloučíme se

Maria Bello opouští NCIS

Maria Bello opouští NCIS

V průběhu osmnácté řady se budeme muset rozloučit s Jack Sloaneovou, jelikož bylo oznámeno, že se její představitelka Maria Bello objeví pouze v prvních osmi dílech.

Seriály ze stejného světa

Reklama

Premiéra 18. řady

Premiéra 18. řady

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás