Ellie Bishopová

Ellie Bishopová

Bývalá analytička NSA a zvláštní agentka NCIS.

Sezóny 8
2013 - 2021

Pochází z Oklahomy a má tři starší bratry. Je rozvedená. Před lety si podala žádost k NCIS. Nebyla vybrána, proto začala pracovat pro NSA, kde pracuje i její exmanžel Jake Malloy. Zde dělala analytičku a specializovala se na na Blízký východ. Její mise byla preventivní teroristická analýza – předvídat a určit, jací hráči jsou a budou na vrcholu. Jako první analytička uznala teroristu Benhama Parsu jako hrozbu. V devátém díle 11. řady Gut Check ji Gibbs požádal o pomoc, když se zjistilo, že ministryně námořnictva Sarah Porterová byla odposlouchávána během důvěrného brífinku. Ellie předpověděla narušení bezpečnosti v přesném detailu před dvěma lety. Na konci dílu se ji Gibbs zeptá, zda by nechtěla být součástí jeho týmu, a Ellie nabídku přijme. V 10. dílu Devil's Triad zachrání Emily, dceru agenta FBI Tobiase Fornella, která byla unesena. Ve 14. dílu Monsters and Men ji Gibbs nabídl pozici zkušební zvláštní agentky a ze začátku jí láskyplně říkal zelenáč.

Prohlašuje, že si pamatuje téměř vše, co čte. Potom co zjistí že ji Jake podvádí s kolegyni z NSA, tak se s ním rozejde. V 14. sérii má vztah s Qasimem Naasirem.

Objevila se v dílech:

  • 11. ŘADA – Gut Check, Devil's Triad, Homesick, Hlavní postava (od 12. dílu)
  • 12. ŘADA – Hlavní postava
  • 13. ŘADA – Hlavní postava
  • NEW ORLEANS 2. ŘADA – Sister City (Part II)
  • 14. ŘADA – Hlavní postava
  • 15. ŘADA – Hlavní postava
  • 16. ŘADA – Hlavní postava
  • 17. ŘADA – Hlavní postava
  • 18. ŘADA – Hlavní postava

(Foto: CBS)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama