Alex Quinnová

Alex Quinnová

Zvláštní agentka NCIS a bývalá instruktorka FLETC.

Sezóny 1
2016 - 2017

Alex Quinnová se přidá ke Gibbsově týmu, poté co 15 let pracovala v Tréninkovém centru federálních jednotek (FLETC). Před tím pracovala jako terénní agentka, ale poté co byl její partner během útoku zabit a její zasnoubení bylo zrušeno, opustila práci v terénu.

Quinnová potkala Gibbse, když byl součástí týmu, který vyšetřoval smrt jejího partnera. Má mladší sestru. Její matka trpí Alzheimerem. Má břitký jazyk, rychle přemýšlí a je velmi talentovaná federální agentka.

Její pýchou je že si pamatuje každého agenta, kterého trénovala a to včetně McGeeho, Ellie Bishopová a Nick Torres. Na konci 14. řady opustila tým, protože se musela starat o svou nemocnou matku.

Objevila se v dílech:

  • 14. ŘADA – Hlavní postava

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama