Extra

 • Seznam Gibbsových pravidel

  Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

  6 0
  23.8.2021 | 21:07xflori01Diskuze (2)
 • Další tragická noc u NCIS

  Po smrti Breeny a odchodu Jack bychom očekávali šťastnější díly. Bohužel to nám scénáristé nedopřejí, protože i v nejnovějším devátém díle jsme přišli o další důležitou postavu. O koho se jedná, se dozvíte v článku. Doporučujeme prvně shlédnout díl.

  3 0
  14.3.2021 | 17:30xflori01Diskuze (0)
 • Jack dala sbohem NCIS

  V minulém díle jsme se rozloučili s Jack Sloaneovou, psycholožkou, která podporovala náš tým posledních tři a půl roku. Postupně se stala blízkou kamarádkou všech členů a něčím víc pro Gibbse. A jak vypadal její konec v seriálu? To se dozvíte v článku.

  5 0
  8.3.2021 | 21:00xflori01Diskuze (0)
 • Představiteli Nicka Torrese se narodilo dítě

  Přesně před týdnem 15. února se Wilmeru Valderramovi, představiteli Nicka Torrese, narodilo první dítě. Dnes sdílel pro veřejnost šťastnou fotku se synem a snoubenkou Amandou Pacheco, na kterou se můžete ve článku podívat. Gratulujeme.

  7 0
  22.2.2021 | 19:00xflori01Diskuze (0)
 • Koronavirus přišel i do NCIS a obětoval jednu postavu

  Tímto titulkem se dá popsat nejnovější sedmý díl NCIS. V něm se poprvé začala řešit koronavirová pandemie a naši agenti začali nosit roušky. Aby toho nebylo dost, dozvěděli jsme o úmrtí jedné z vedlejších postav.

  2 1
  13.2.2021 | 12:00xflori01Diskuze (0)
 • Nečekané překvapení ve finálovém díle

  Finále letošní řady nám přineslo velké překvapení. V poslední scéně dílu se do seriálu vrátila jedna z bývalých hlavních postav. Té se dočkáme i v následujícím, premiérovém díle sedmnácté řady, který se bude vysílat koncem září. Která postava to byla, se dozvíte v článku.

  7 0
  25.5.2019 | 20:00xflori01Diskuze (6)
 • Ellie a Tony jako přes kopírák!

  Kdo na Twitteru sledujete Emily Wickersham, případně Michaela Weatherlyho, jistě vám neušel včerejší příspěvek. Ti z vás, kdo Twitter nemají, se mohou podívat v článku.

  4 0
  28.8.2015 | 15:00SheriffWhiteDiskuze (4)

Stav titulků

Epizoda S19E20: All or Nothing

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Počítejte s vydáním cca pátek/sobota.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01, @Herioné a Eli. Vydání titulek cca v neděli večer.

Druhý díl crossoveru v rámci NCIS: Hawai'i je také přeložený a titulky najdete na webu daného seriálu.

Nové postavy

V průběhu osmnácté a devatenácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Svět NCIS nekončí

Celý NCIS svět s námi bude i příští rok

Celý NCIS svět s námi bude i příští rok

Stanice CBS dnes prodloužila všechny tři seriály ze světa NCIS. Náš seriál se tedy příští rok dočká jubilejní kulaté 20. řady. Nový velitel týmu, agent Parker nadále povede náš tým a my uvidíme další skvělé příběhy. Jste rádi za prodloužení?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama