Thom E. Gemcity: Deep Six

Thom E. Gemcity: Deep Six

Timothy McGee ve svém volném čase píše detektivní romány pod pseudonymem Thom E. Gemcity. Připomeňte si, jaké knížky už vydal a jaké postavy se v románech vyskytují.

1 0
13.2.2023

Zvláštní agent NCIS, Timothy McGee, píše ve svém volném čase detektivní romány pod pseudonymem Thom E. Gemcity. O tomto jeho koníčku víme už od počátku z první řady a to z dílu Dead Man Talking. Kdy přesně mu vyšla jeho první knížka nevíme, odhaleno to ale bylo ve čtvrté řadě v díle Twisted Sister. Tim to držel před svými kolegy dlouho v tajnosti.

Jeho první knížka ze série Deep Six se jmenuje Deep Six: The Continuing Adventures of L.J. Tibbs. Jak už je z názvu patrné, postavy a samotné příběhy vychází z Timových zkušeností z reálného života. Mezi postavy jeho knih patří:

V díle Smoked je ukázáno, že Tommy a Lisa jsou milenci, Pimmy je nekrofil (na základě Jimmyho práce v pitevně) a Tibbs je zamilovaný do podplukovnice (což zrcadlí Gibbsův krátký románek s podplukovnicí Hollis Mannovou).

(První Timova kniha, Foto: CBS)

V díle Cover Story bylo odhaleno, že se kniha prodává dobře a McGee jakožto úspěšný spisovatel získal svoji fanouškovskou základnu. Hodně lidí z města ho od té doby zná. Díky peněžním ziskům si mohl koupit Porsche Boxster a koženou bundu od Armaniho.

Dalším dílem série je kniha Deep Six: Rock Hollow. Nicméně je stále nedokončená. Má pojednávat o dvou vraždách.

Po Gibbsově odchodu z NCIS měl Tim problém s psaním. Nakonec se rozhodl, že jeho novou hlavní postavou se stane kryptoložka jménem Delana Flemingová, jelikož se jeho novým vzorem stala manželka, Delilah Fieldingová.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama