Jack Sloaneová

Jack Sloaneová

Operační psycholožka NCIS.

Sezóny 4
2017 - 2021

Jacqueline „Jack“ Sloaneová je starší zvláštní agentka NCIS a operační psycholožka specializující se na profilaci osob. Má doktorát z psychologie a je bývalý poručík armády Spojených států. Jack sloužila v Afghánistánu, kde byla devět měsíců vězněna. Vzpomínky na tuto událost zanechaly výraznou jizvu na její psychice, ale také jí tak poskytují možnost se dostat k lidem, kterým se stalo něco podobného. Na žádost ředitele Vance, po částečném odchodu Duckyho, byla přeložena z Jihozápadní pobočky NCIS na velitelství.

Během 17. řady jí členové týmu škádlí, že je ve vztahu s Gibbsem. I když se jedná jen o spekulace, bylo ukázáno, že nějaké city ke Gibbsovi chová a oba k sobě mají blízko, jelikož byl Gibbs kromě ředitele jediný kdo věděl, že má Sloaneová biologickou dceru Faith Tolliverovou. Ta byla představená v díle Perennial a bylo řečeno, že jí Sloaneová dala na adopci okamžitě po narození. V díle Blarney Sloaneová odhalí, že otěhotněla poté, co byla znásilněna kamarádem z vysoké a Faith dala na adopci, aby ji před ním ochránila.


V díle The First Day 18. řady Sloaneová odhalí Gibbsovi, že chce z NCIS odejít, aby mohla objevovat nové věci a hledá si dům v Kostarice. V dalším díle, True Believer, po záchraně unesených dívek v Afghánistánu se Sloaneová rozhodne zůstat, aby jim pomohla. Před odjezdem se při rozloučení s Gibbsem políbí.

Objevila se v dílech:

  • 15. ŘADA – Hlavní postava (od dílu Skeleton Crew)
  • 16. ŘADA – Hlavní postava
  • 17. ŘADA – Hlavní postava
  • 18. ŘADA – Hlavní postava (do 8. dílu)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
jolie.l

Milujeme ji … je skvělá a Maria Bello is sooo SEXY

15.7.2020 | 8:42:06
xflori01

Tohle byla od doby obsazení Ellie jednoznačně nejlepší nová „hlavní postava“. Naprosto zbožnuju její interakce s Gibbsem.

webmaster
1.5.2020 | 23:54:10

Stav titulků

Epizoda S20E22: Black Sky

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Počítejte s vydáním cca pátek/sobota.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01, @Herioné a Eli. Vydání titulek cca v neděli večer.

Na SkyShowtime můžete nalézt s českými titulky a dabingem kompletní série 12–17.

Nové postavy

V průběhu 18.-20. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Svět NCIS nekončí

Celý NCIS svět s námi bude i příští rok

Celý NCIS svět s námi bude i příští rok

Stanice CBS dnes prodloužila všechny tři seriály ze světa NCIS. Náš seriál se tedy příští rok dočká jubilejní kulaté 20. řady. Nový velitel týmu, agent Parker nadále povede náš tým a my uvidíme další skvělé příběhy. Jste rádi za prodloužení?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama