Jack Sloaneová

Jack Sloaneová

Operační psycholožka NCIS.

Sezóny 4
2017 - 2021

Jacqueline „Jack“ Sloaneová je starší zvláštní agentka NCIS a operační psycholožka specializující se na profilaci osob. Má doktorát z psychologie a je bývalý poručík armády Spojených států. Jack sloužila v Afghánistánu, kde byla devět měsíců vězněna. Vzpomínky na tuto událost zanechaly výraznou jizvu na její psychice, ale také jí tak poskytují možnost se dostat k lidem, kterým se stalo něco podobného. Na žádost ředitele Vance, po částečném odchodu Duckyho, byla přeložena z Jihozápadní pobočky NCIS na velitelství.

Během 17. řady jí členové týmu škádlí, že je ve vztahu s Gibbsem. I když se jedná jen o spekulace, bylo ukázáno, že nějaké city ke Gibbsovi chová a oba k sobě mají blízko, jelikož byl Gibbs kromě ředitele jediný kdo věděl, že má Sloaneová biologickou dceru Faith Tolliverovou. Ta byla představená v díle Perennial a bylo řečeno, že jí Sloaneová dala na adopci okamžitě po narození. V díle Blarney Sloaneová odhalí, že otěhotněla poté, co byla znásilněna kamarádem z vysoké a Faith dala na adopci, aby ji před ním ochránila.

V díle The First Day 18. řady Sloaneová odhalí Gibbsovi, že chce z NCIS odejít, aby mohla objevovat nové věci a hledá si dům v Kostarice. V dalším díle, True Believer, po záchraně unesených dívek v Afghánistánu se Sloaneová rozhodne zůstat, aby jim pomohla. Před odjezdem se při rozloučení s Gibbsem políbí.

Objevila se v dílech:

  • 15. ŘADA – Hlavní postava (od dílu Skeleton Crew)
  • 16. ŘADA – Hlavní postava
  • 17. ŘADA – Hlavní postava
  • 18. ŘADA – Hlavní postava (do 8. dílu)

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
jolie.l

Milujeme ji … je skvělá a Maria Bello is sooo SEXY

15.7.2020 | 8:42:06
xflori01

Tohle byla od doby obsazení Ellie jednoznačně nejlepší nová „hlavní postava“. Naprosto zbožnuju její interakce s Gibbsem.

webmaster
1.5.2020 | 23:54:10

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama