S16E19: Perennial

S16E19: Perennial

NCIS hledá aktivního střelce, který začal střílet v v námořní nemocnici, a který následně z místa činu utekl. V nemocnici se také objeví někdo z minulosti Sloaneové a je klíčovým svědkem k případu.

10.4.2019
11 820 000
43 minut

Základní info:

Režie: Tony Wharmby
Scénář: Gina Lucita Monreal
Herci: Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs), Sean Murray (Tim McGee), Wilmer Valderrama (Nick Torres), Emily Wickersham (Ellie Bishopová), Maria Bello (Jack Sloaneová), Brian Dietzen (Jimmy Palmer), Diona Reasonover (Kasie Hinesová), Rocky Carroll (Leon Vance), David McCallum (Ducky Mallard), Kate Hamilton (Faith Tolliverová), Brian McNamara (Noah Sykes), Sam Daly (policista Dale Moseby), Elayn J. Taylor (Odette Maloneová), Merrick McCartha (dr. Eugene Pierce), … 

Foto: CBS

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
janmatys

Bože, to zvětšení tý vysačky byla zase kravina – kdy nás američani přestanou oblbovat, že udělájí kvalitní billboard z obrázku 320×240px???

Překlad: Faith bylo a je křestní jméno, tudíž „Faithová“ je Faith Tolliverová, když už. Jinak zpočtku při rozebírání ono zeleného papíru píšete všude ON a JEHO či podobně a přitom v originále je SHE a HER, no a samo další věc, jako „obrátíme každý kámen“, a ne „otočíme každou skálu“, pak se nespálil s pravidlem 10, ale spálil přímo pravidlo, protože papírek s ním hodil do krbu etc.

25.1.2020 | 16:40:14
DeadlyEagle

Už je třeba to ukončit a všem poděkovat. Už to nemá ten správný drive…Ale bylo to fajnových 14–15 sérií. Tahle už je prostě navíc…

13.4.2019 | 23:51:49

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S20E22: Black Sky

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Počítejte s vydáním cca pátek/sobota.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01, @Herioné a Eli. Vydání titulek cca v neděli večer.

Na SkyShowtime můžete nalézt s českými titulky a dabingem kompletní série 12–17.

Reklama

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama