Kasie Hinesová

Kasie Hinesová

Nová forenzní specialistka NCIS.

Sezóny 7
2018 - 2024

Kasie Hinesová je současná forenzní specialistka NCIS a je absolventka lékařské školy v New Yorku, kde v 15. řadě učil Ducky. Ducky jí najal jako asistentku, která ho bude hlídat, aby stíhal napsat knihu o svých minulých případech. Ale když se znovu v díle One Man's Trash vynoří odložený případ, vrátí se Ducky do NCIS, aby pomohl s vyšetřováním, a neochotnou Kasie vezme s sebou a s členy týmu jí seznámí. I když je vůči většině členům týmu přátelské, vůči Abby Sciutové je chladná a nechce se s ní, navzdory Abbyiným pokusům, sblížit. Ducky později prozradí, že Kasie má titul z forenzních věd. Kasie přizná, že je Abbyiným fanouškem a když se s ní najednou setkala, tak z toho byla zaražená. Nakonec se spolu sblíží.

Poté co Abby opustila NCIS, Gibbs najme Kasie v díle Fallout, aby ji dočasně zastoupila než najde trvalou náhradu. Nakonec Kasie v postu vydrží a od 16. řady je právoplatnou forenzní techničkou NCIS.

Objevila se v dílech:

  • 15. ŘADA – One Man's Trash, Fallout, Date with Destiny 
  • 16. ŘADA – Hlavní postava ¨
  • 17. ŘADA – Hlavní postava
  • 18. ŘADA – Hlavní postava
  • 19. ŘADA – Hlavní postava
  • 20. ŘADA – Hlavní postava
  • 21. ŘADA – Hlavní postava

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xflori01

Zatím nejhorší „hlavní postava“ v seriálu

webmaster
1.5.2020 | 23:54:57

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama