Kasie Hinesová

Kasie Hinesová

Nová forenzní specialistka NCIS.

Sezóny 5
2018 - 2022

Kasie Hinesová je současná forenzní specialistka NCIS a je absolventka lékařské školy v New Yorku, kde v 15. řadě učil Ducky. Ducky jí najal jako asistentku, která ho bude hlídat, aby stíhal napsat knihu o svých minulých případech. Ale když se znovu v díle One Man's Trash vynoří odložený případ, vrátí se Ducky do NCIS, aby pomohl s vyšetřováním, a neochotnou Kasie vezme s sebou a s členy týmu jí seznámí. I když je vůči většině členům týmu přátelské, vůči Abby Sciutové je chladná a nechce se s ní, navzdory Abbyiným pokusům, sblížit. Ducky později prozradí, že Kasie má titul z forenzních věd. Kasie přizná, že je Abbyiným fanouškem a když se s ní najednou setkala, tak z toho byla zaražená. Nakonec se spolu sblíží.

Poté co Abby opustila NCIS, Gibbs najme Kasie v díle Fallout, aby ji dočasně zastoupila než najde trvalou náhradu. Nakonec Kasie v postu vydrží a od 16. řady je právoplatnou forenzní techničkou NCIS.


Objevila se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xflori01

Zatím nejhorší „hlavní postava“ v seriálu

webmaster
1.5.2020 | 23:54:57

Stav titulků

Epizoda S19E20: All or Nothing

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Počítejte s vydáním cca pátek/sobota.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01, @Herioné a Eli. Vydání titulek cca v neděli večer.

Druhý díl crossoveru v rámci NCIS: Hawai'i je také přeložený a titulky najdete na webu daného seriálu.

Nové postavy

V průběhu osmnácté a devatenácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Svět NCIS nekončí

Celý NCIS svět s námi bude i příští rok

Celý NCIS svět s námi bude i příští rok

Stanice CBS dnes prodloužila všechny tři seriály ze světa NCIS. Náš seriál se tedy příští rok dočká jubilejní kulaté 20. řady. Nový velitel týmu, agent Parker nadále povede náš tým a my uvidíme další skvělé příběhy. Jste rádi za prodloužení?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama