Další tragická noc u NCIS

Další tragická noc u NCIS

Po smrti Breeny a odchodu Jack bychom očekávali šťastnější díly. Bohužel to nám scénáristé nedopřejí, protože i v nejnovějším devátém díle jsme přišli o další důležitou postavu. O koho se jedná, se dozvíte v článku. Doporučujeme prvně shlédnout díl.

3 0
14.3.2021

Tobias Fornell neměl v posledním roce šťastné období. Na začátku řady se několik dílů točilo okolo něho, jelikož se s Gibbsovou pomocí snažili dostat dealera, který dodával do čtvrti drogy. Těmi se na konci 16. řady předávkovala jeho dcera Emily a on to nehodlal nechat jen tak. Nakonec dealera s přezdívkou Merriweather dostali a Emily se dařilo na odvykačce.

Nicméně šťastným happy endem jejich příběh neskončil. V nejnovějším devátém díle Tobias zavolá Gibbsovi, že se stalo něco strašného Emily a že je v nemocnici. Gibbs tak rychle za ním spěchá. Fornell mu v nemocnici řekne, že doma našel Emily, jak leží celá studená na podlaze a vedle sebe má hromadu prášků. Bohužel se lékařům nepodařilo její stav stabilizovat a po pár hodinách přišla doktorka říct Fornellovi smutnou zprávu.

(Emily se na konci šestnácté řady předávkovala, Foto: CBS)

A aby to nebylo dostatečně srdcervoucí, Fornell řekl Gibbsovi, že v pokoji viděl duši jeho manželky Diane: „Cítil jsem v pokoji Diane, jako kdyby čekala, až tam vejdu.“ Gibbs dodal: „Emily tam nebyla sama.“.

Poté co o smutné zprávě zpravili všechny v týmu, Vance přečetl v kruhu přátel báseň Epitaf a ta byla tak emocionální, že se na sociálních sítích objevila od fanoušků spousta smutných reakcí. Stačí si projet odpovědi na tento příspěvek:

Ve srovnání s odchodem Jack, o kterém jsme věděli skoro rok dopředu, jsme o úmrtí Emily neměli ani ponětí. Producenti schválně tajili tuto informaci před světem. Ani sama představitelka Emily, Juliette Angelo, o její smrti nevěděla. Dozvěděla se o tom ve stejnou chvíli jako zbytek diváků.

Budeš nám chybět Emily. Odpočívej v pokoji.

(Se zrzkou Emily se už neuvidíme, Foto: CBS)

Zdroj článku: ThePioneerWoman, Express

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama