Jack dala sbohem NCIS

Jack dala sbohem NCIS

V minulém díle jsme se rozloučili s Jack Sloaneovou, psycholožkou, která podporovala náš tým posledních tři a půl roku. Postupně se stala blízkou kamarádkou všech členů a něčím víc pro Gibbse. A jak vypadal její konec v seriálu? To se dozvíte v článku.

5 0
8.3.2021

Minulou středu jsme se rozloučili s psycholožkou Jack Sloaneovou. Její představitelka, herečka Maria Bello, oznámila svůj odchod už v červenci minulého roku. Byli jsme tedy zvědaví, jak se její příběh uzavře. Jelikož bylo dopředu avizováno, že se s ní rozloučíme v osmém díle, čekali jsme, že se její příběh bude řešit i v předchozích dílech osmnácté řady. To se sice nestalo, ale mrzet nás to nemusí, protože jsme se dočkali povedených dílů řešících Fornellův lov za dealerem, který mohl za předávkování jeho dcery Emily.

(Mezi Gibbsem a Jack to vždycky jiskřilo, Foto: CBS)

Linka Jack se posunula až v sedmém díle, kdy oznámila Gibbsovi, že zvažuje odchod z NCIS. Chce žít klidnější život a hledá si domek v Kostarice. V osmém díle byly ale její plány narušeny, protože odjela s Gibbsem do Afghánistánu hledat skupinu dívek, které podle všeho unesl Talibán ze školního autobusu. Kritickým bodem pro Sloaneovou bylo, když jedna z unesených dívek, která jí před lety pomohla zachránit si život, když ji mučil Masahun, byla radikály vyhozena na zem a ponechána zemřít.

Sloaneová řekla Gibbsovi:

Mám toho dost. Proto chci odejít. Kvůli tomuhle. Honíme padouchy. Dáváme je za mříže a stejně se nic nezmění, jen my. Darya riskovala svůj život, aby mi pomohla. Jsme tak pokroucení, že už nedokážeme vidět základní akt lidství. Takže to nazvi, jak chceš: opuštění, útěk. Je mi to jedno. Končím. Mám toho dost!

Sloaneová se tak rozhodla NCIS opustit a zůstat v Afghánistánu, aby pomohla vesničanům se ochránit před Talibánem. Při rozloučení se s Gibbsem políbili, takže jejich city tak plně vyšly najevo, ale bohužel pokračování jejich vztahu se dále nedočkáme.

(Jak se vám líbil konec Jack v seriálu?, Foto: CBS)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama