Koronavirus přišel i do NCIS a obětoval jednu postavu

Koronavirus přišel i do NCIS a obětoval jednu postavu

Tímto titulkem se dá popsat nejnovější sedmý díl NCIS. V něm se poprvé začala řešit koronavirová pandemie a naši agenti začali nosit roušky. Aby toho nebylo dost, dozvěděli jsme o úmrtí jedné z vedlejších postav.

2 1
13.2.2021

Tuto středu jsme poprvé mohli zhlédnout díl zasazený do současné koronavirové krize. Producenti se v předešlých dílech tímto problémem nechtěli zabývat, jelikož měli scénáře připravené ještě před propuknutím pandemie v březnu a těžko by se to do těchto nabitých dílů zakomponovalo. Jenže příběh „Merriweathera“ skončil a nastala nová doba…

Hned na počátku dílu vidíme McGeeho, Bishopovou a Torrese v rouškách se bavit o životě v pandemii. A o tom, jak Jimmy Palmer musí po práci doma doučovat své děti. Sám. O pár vteřin Jimmy potvrdil naše blikající světélko v hlavách (Cože? Co se stalo s Breenou?), když řekl, že „ztratil Breenu“, svoji manželku.

(Jimmy s Breenou v laboratoři Abby, Foto: CBS)

Jimmy na sebe naložil trojnásobné množství práce, měl překvapivě dobrou náladu a postupně jeho divné chování zaregistrovali všichni členové týmu. Ke konci dílu si s ním nakonec Gibbs promluvil z duše do duše, jelikož sám přišel o manželku. Během rozmluvy vyšlo najevo, že Breena zemřela na COVID a Jimmy se s ní ani nemohl rozloučit, jelikož ho za ní do nemocnice nepustili.

Zabití vcelku důležité postavy mimo obrazovku bylo pro mnohé určitě překvapením. Na druhou stranu se ale není čemu divit, jelikož se představitelka Breeny, Michelle Pierce, v seriálu od 13. řady neobjevila.

Mrzí vás, že vtípky hířící Jimmy zažil tak bolestnou ránu? Jste rádi nebo vám vadí, že do seriálu byla zakomponována koronavirová pandemie?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama