Představiteli Nicka Torrese se narodilo dítě

Představiteli Nicka Torrese se narodilo dítě

Přesně před týdnem 15. února se Wilmeru Valderramovi, představiteli Nicka Torrese, narodilo první dítě. Dnes sdílel pro veřejnost šťastnou fotku se synem a snoubenkou Amandou Pacheco, na kterou se můžete ve článku podívat. Gratulujeme.

7 0
22.2.2021

Wilmer Valderrama, 41letý herec ztvárňující agenta Nicka Torrese nikdy neměl o přítelkyně nouze. Jednou z jeho prvních přítelkyň, v roce 2004, byla o sedm let mladší herečka Lindsay Lohan, které v té době bylo 17 let. Mezi lety 2010–2016 pak chodil s další známou herečkou a producentkou Demi Lovato. Také chodil s herečkami Mandy Moore a Ashlee Simpson,

V lednu 2020 se zasnoubil s 28letou modelkou Amandou Pachecco a v prosinci 2020 oznámili, že čekají dítě. To se narodilo 15. února 2021 a zde můžete vidět, jak šťastná rodinka po porodu byla:

Our hearts are filled with joy and happiness. Congrats Wilmer Valderrama.

Zveřejnil(a) NCIS dne Neděle 21. února 2021

Zdroj: CBS

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama