Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Rekapitulace epizody 3x16 It's Not Easy Being Green

Rekapitulace epizody 3x16 It's Not Easy Being Green

Rekapitulace epizody 3x16 It's Not Easy Being Green

Sesterská láska! V epizodě S03E16 It's Not Easy Being Green čeká Reginu (ne)příjemné rodinné setkání, Hook a Henry si dají pánskou jízdu a Rampelník pomůže Zeleně možná až moc.


0 0
13.4.2014Sestra proti sestře

Ve Storybrooku: Epizoda začíná neuvěřitelně dojemnou scénou, když naši hrdinové dávají své poslední sbohem zesnulému Nealovi. Poté se Zelena objeví ,,U Babičky" a ptá se, zda-li nezmeškala proslovy. Jak milé. A vyzve svou sestřičku, Reginu, k souboji na hlavní ulici při západu slunce. Připadá vám to jako na divokém zapádě? Pardon. Chtěl jsem říct na prohnaném západě.

Zatímco se Hook snaží sblížit s Henrym, Regina jen těžko dokáže uvěřit, že není jedináček. Zeleniným slovů uvěří, když si uvědomí, že v dopise od Rampelníka nechválil Rampelník ji, ale Zelenu. Ach.Je libo navštívit věž s hodinami?

Zelena se při západu slunce schází s obyvateli města a chystá se zahájit teror, s Emmou, která není schopná ji zastavit. V pravý čas se ukáže Regina a uhodí Zelenu, na což je přímo radost pohledět. Zelena ji ale vrací úder a odhazuje ji do věže s hodinami. Tam se jí chystá vzít srdce, něz ji dojde, že ho ukryla jinde. Vypadá to, že Cořina rada se vyplatila.

Nakonec dá Regina své srdce Robinovi. A to doslova! Regina si tak konečně uvědomuje, koho má přímo před sebou, a že je třeba to ocenit. A navíc to vypadá, že si spolu brzy konečně zajdou na drink.Jak Rampelník potkal Zelenu

V Pohádkové říši: Ve flashbacku vidíme Zelenu, kterou její adoptivní rodiče našli v koši. Zelena navštíví Čaroděje ze země Oz, který ji prozradí, že její matka, Cora, ji jako dítě dala pryč, protože by jí zabránila dostat se do královské rodiny.

Zelena je vzteky bez sebe, když zjistí, že Rampelník učí magii její sestru, Reginu. Rample je její silou ohromen, ale Zelena začne závistí zelenat, protože stále učí i Reginu. Tu se Zelena pokusí zabít, ale ,,Regina" je ve skutečnosti Rampelník v přestrojení.

Zelena Rampelníkovi sděluje, že ho může vzít do země bez magie pomocí její speciální obuvi. Rampelník se ji snaží zabít, ale Zelena je příliš mocná, a utíká od něj pryč. Pak se vrátí za čarodějem Walshem a změní ho v létající opici.Největší záhady epizody:

  • Je jasné, že Zelenina matka je Cora. Takže, kdo je její otec?
  • Jak Regina a ostatní nakonec Zelenu porazí?
  • Zelena řekla, že si pro Sněhurčino dítě ještě nepříšla. Kdy to má v plánu?

Diskuze /6

vikktorko000

No asi až keď to dieťa porodí :D :D

#3 Stelly
13.4.2014 | 11:35:52
mynonka

Že by Zelenin otec byl Rampl? :)

#3 Stelly
13.4.2014 | 11:43:53
Stelly

#2 mynonka: ale tak to by bylo až moc nechutný…když se do něj Zelena zamilovala… :/ ;)
#1 vikktorko000: ale tak ona při tom porodu může chtít být,ne…? ;)

13.4.2014 | 18:14:03
hollis

Mě by spíš zajímalo, čeho se Zelena tedy vzdala, když vyvolávala kletbu. Regina zabila svýho otce, ale Zelena?

#5 Stelly
14.4.2014 | 19:33:57
Stelly

#4 hollis: za 1.)ona je velmi mocná… ;) za 2.)třeba vytvořila jinou kletbu…což by nebylo zas tak od věci když si všichni nepamatovali jen rok… ;)

14.4.2014 | 20:45:47
Klaroline!!=)

Nějaká cena určitě bude, protože jak říkali tvůrci v jednom rozhovoru, nehodlají měnit pravidla, takže to se určitě ještě nějak dozvíme ;)

14.4.2014 | 21:51:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E03: The Garden of Forking Paths

České titulky pro vás připravují: @Annie2809, @mychal29, @komcus & @Akordak

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

Co se nám na šesté řadě Once Upon a Time líbilo a co naopak vůbec? Podívejte se na náš seznam a v komentářích nám sdělte, se kterými body souhlasíte.

Propagační fotografie

Propagační fotografie

Nejlepší postavy