Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Rozhovor s Seanem Maguirem: Láska Robina a Reginy se podobá Romeovi a Julii

Rozhovor s Seanem Maguirem: Láska Robina a Reginy se podobá Romeovi a Julii

Rozhovor s Seanem Maguirem: Láska Robina a Reginy se podobá Romeovi a Julii

Rozhovor webu ET s Seanem Maguirem o poutu mezi Robinem a Reginou, jak se naší pohádkové postavě podařilo adaptovat do současného života v New Yorku a zda-li bychom se mohli dočkat dvojitého rande mezi Captain Swan a Outlaw Queen.


6 0
9.4.2015

Robin Hood se vrací již tuto neděli v epizodě Heart of Gold a jeho představitel Sean Maguire poskytl webu ET exkluzivní rozhovor. 


(Jsou si Regina a Robin skutečně souzeni?; Foto: ABC)

ET: Když jsme zmínili, že s vámi budeme dělat rozhovor, zaplavil nás hotový příval otázek. Hoodies tvoří celkem rozsáhlý fanclub!
Sean Maguire: Ano, už to tak vypadá. Myslím, že je to seriálem, neřekl bych, že je to specificky mnou — myslím, že seriál je jeden z těch, které v lidech evokují zápal, a rozhodně víc než jsem zažil jinde. Byli ke mně milí a jsem velmi vděčný, hlavně protože jsem se do celé party začlenil až později. (směje se) Byli vážně úžasní a hlavně mě ohromilo nadšení fanoušků.


ET: Už je to nějaká doba, co jsme vás viděli na televizních obrazovkách. Na co se fanoušci mohou těšit ohledně Robina Hooda v nadcházející nedělní epizodě?
Sean: Je tu hodně příběhů z dřívejška o tom, jak se Robin vůbec stal Robinem Hoodem, oproti Robinovi z Loxley. Je těžké vymyslet, co říct, abych toho moc neprozradil, ale obecně se v epizodě podíváme do minulosti. Zjistíme něco málo o tom, jak se stal psancem, a proč je takový, jaký je — určitě co se týče jeho kodexu cti a podobných věcí. Myslím, že pro fanoušky bude vzrušující opět vidět Rebeccu [Mader], zvlášť protože Robin Hood a Zlá čarodějnice ze Západu mezi sebou nikdy neměli žádnou interakci v předchozích seriálových událostech. Takže i toto je zajímavé, protože Rebecca je báječná.


(Již tuto neděli zkříží Robin cestu prohnané čarodějnici; Foto: ABC)

ET: Uvidíme Robina pouze ve flashbacku nebo se můžeme těšit i na Robina v současnosti?
Sean: Oboje! Je to už nějaká doba, co jsme tuto epizodu točili, ale myslím, že její převážná část se soustředí na flashback, odkud Robin pochází. Zpět v našem světě uvidíme Robina a Marian v New Yorku od doby, co opustili Storybrook, takže ano, bude tam od každého něco.

ET: Můžete něco prozradit o tom, co se dělo s Robinem, Marian a Rolandem v New Yorku poté, co odešli ze Storybrooku?
Sean: Zpočátku to pro ty tři — Robina, Marian a Rolanda —, kteří žili jen ve Storybrooku a Začarovaném lese, nebylo v moderním světě lehké. Stejně jako byl Macaulay Culkin, i oni jsou tak nějak ztraceni v New Yorku. (směje se) Takže v momentu, kdy se tam dostanou, jsou zmatení, ale Robin je celkem vynalézavý chlap, takže si myslím, že zjistí, co a jak. Ale jo, je to pro ně určitě těžké a taky sladké a smutné zároveň. Jsou tu také nějaká překvapení, o kterých moc mluvit nemůžu, and když jsme točili konec epizody, vzpomínám si, že jsem si myslel, že to určitě nějaké lidi překvapí.

ET: Zatímco se Robin snažil adaptovat v New Yorku, myslíte si, že mu chyběla Regina?
Sean: Samozřejmě! Z toho, jak je to napsané, a kam příběh směřuje, myslím, že Robin byl do Reginy vždycky zamilovaný, vlastně už od první chvíle, co ji potkal. Myslím, že když potkal Marian, byla to jeho opravdová láska, a potom ji ztratil a truchlil nad její ztrátou. Potom potkal Reginu, a to byl ten moment. Něco jako šíp, co mu projel srdcem, a byl ohromený od okamžiku, co ji potkal — a myslím, že stále je. I přes to, že odešel s Marian, což byla čestná věc, jeho srdce je stále s Reginou.

ET: Pro Robina je čest velmi důležitá. Přestože cítí určitou loajálnost vůči Marian, myslíte si, že jeho láska k Regině zatemnila city, které k ní choval?
Sean: Určitě. Předtím, než Marian znovu omdlela, řekl: „Rozhodl jsem se, a mé rozhodnutí je být s Reginou. Musím být s ženou, kterou miluji, a být upřímný, protože pokud nebudu upřímný, jak můj syn bude vědět, jaké to je chovat se jako čestný muž?” A byl připravený říct Marian: „Mrzí mě to, ale čas, který jsme spolu strávili, již pominul, a jsem zamilovaný do někoho jiného.” Ale protože by Marian umřela, kdyby ji nevzal pryč ze Storybrooku — nemohl připustit, aby se jeho bývalé ženě něco stalo, proto udělal věc, co byla správná. Ne proto, že to chtěl udělat, ale protože to bylo čestné. A jak jste řekla, kdyby se měl rozhodnout mezi Reginou a Marian — byla by to Regina. Přenesl se přes to, a velmi se mi líbilo, jak je jejich vztah napsaný. Přirovnal bych je k Romeovi a Julii. Mají neobyčejně silné pouto, a přestože musel jít do New Yorku, aby byl s Marian, v myšlenkách je stále s Reginou a řekl bych, že je tím jediným, na co myslí.

ET: Tak tímhle asi všichni fanoušci budou bez sebe a myslím, že Lana by se nejspíš červenala.
Sean: (směje se) No, hlavní věcí je nejspíš to, že já a Lana spolu tak dobře vycházíme. Někdy je mnohem jednodušší hrát romanci, když s tím druhým hercem máte skvělé pouto. A rozumíme si spolu tak dobře, že hrát jak romantický, tak přátelský vztah je o to snadnější.

ET: Když už jsme u přátelství, nedávno jsme se bavili s Colinem O’Donoghuem, který zmínil, že by rád víc bromance scén mezi Hookem a Hoodem. Byl byste za to rád? Možná by mohlo proběhnout i dvojité rande mezi Captain Swan a Outlaw Queen?
Sean: To by bylo skvělé! Zrovna včera jsem byl u Colina doma a je vážně výborný kuchař. On a jeho žena, Helen, pozvali mě, mou ženu a Jennifer Morrison a spolu jsme strávili velikonoční neděli. Colin a jeho žena jsou jedni z nejlepších lidí na světě a naprosto je zbožňujeme, Colin akorát včera řekl: „Tohle se mi líbí — je to jako rodina.” Oba pocházíme z podobných zázemí, z početných rodin, kde pořádání velkých nedělních večeří je něco, na čem jsme vyrůstali. Takže tohle tak nějak opakujeme s Colinem a Helen a opravdu je nemůžu dostatečně vynachválit, jsou tady něco jako naše druhá rodina. Takže bych opravdu rád natočil epizodu, kde si spolu Hook a Hood vyrazí, taky protože jsou oba tak trochu darebáci, něco jako Han Solo, oba dva. Takže vidět je pohromadě a jít na dvojité rande by podle mě byla vážně zábava, hlavně když spolu s Colinem tak dobře vycházíme, bychom se určitě dobře pobavili a na obrazovkách by to bylo taky dobré sledovat.

ET: A nakonec, dozvíme se něco hlubšího o významu Robinova lvího tetování? Fanoušci jsou ohledně něj velmi zvědaví.
Sean: Já vím, ale víte co? Myslím, že někdy se o něm určitě něco dozvíme, ale v této konkrétní epizodě to rozvedené nebude. Zjistíme něco málo o Robinovi a jeho historii, ale lví tetování prozatím zůstane záhadou. Což je celkem super, protože tato epizoda odpoví na to, proč jsou věci takové, jaké jsou, ale lví tetování bude pořád tajemstvím, aby se měli fanoušci ještě na co těšit.


(Odkud má podle vás Robin své tetování a má nějaký hlubší význam?; Foto: ABC)

Překlad: @SaDiablo
Zdroj: ET

Diskuze /11

Nivie

Za Robinovu epizodu jsem ráda a těším se na ni. Vkládám do ní velké naděje a doufám, že mě naučí Robina jako postavu z OUaT milovat :D. Už jsem na to přišla a asi mi nejvíce na něm vadí jeho nepohádkovost. Příběh Robina Hooda jako takového mám ráda (zhýčkaný šlechtic/fracek dospějě po tom, co se setká se smrtí a válkou, navíc tak absurdní jako křížová výprava, a stane se z něj revolucionář-psanec-lidumil), ale obsahuje příliš mnoho historických reálií než abych ho dokázala autenticky vnímat v pohádkovém světě. Jednoduše: kolem jeho postavy je málo „pohádkovosti“ (předměty, postavy, okolí,…) a když už, tak jenom prostřednictvím jiných postav. Snad mi objasnění jeho minulosti pomůže.

A tetování mě taky zajímá (jestlipak je možné, že by ho mělo více lidí?). Zatím moje pracovní teorie je, že se jedná o zapomenutého Přemyslovce – i z hlediska datace (doba před dvěma ocasy) by to sedělo :). V tom případě bych ho milovala ihned (samozřejmě vím, že je to blbost). Zatím tam je lev, čarodějnice a ještě by to chtělo šatní skříň a máme Narnii! :D

#2 komcus #9 LuckaK
9.4.2015 | 20:23:40
komcus

#1 Nivie: Robin je vlastně takovej Oliver Queen aka Arrow :D

webmaster
9.4.2015 | 20:35:02
Kutil44

Už je ďalší sneak peek kde robin naháňa zlodeja v New Yorku :D

#4 komcus
9.4.2015 | 20:47:18
komcus

#3 Kutil44: Ano, ano, vím, pracuju na tom. :D

webmaster
9.4.2015 | 20:56:01
Ridley

Dobre, priznávam, to tetovanie aj mňa zaujíma, ale naďalej ostávam hejterom Robina Hooda :D mne tam vážne nepasuje a pochybujem, že táto časť o jeho minulosti s tými mojimi pocitmi niečo urobí :D to tam rovno môžu dať aj Shreka, ten je aspoň nejaká normálna rozprávková postava :D

9.4.2015 | 23:20:50
Lucianna4

Robin má prostě možná toto tetování proto, že byl zastánce krále Richarda ( Lví srdce ) :-)

#7 Liss93
9.4.2015 | 23:30:41
Liss93

#6 Lucianna4: Nebo je královským potomkem a má nastoupit na trůn… Možné je všechno :D

10.4.2015 | 1:37:25
Michelle84

Shreka by som tam uvítala ja ja :D alebo kocúra v čižmách :D

#11 Ridley
10.4.2015 | 9:22:20
LuckaK

#1 Nivie: ja som mala pri Robinovi podobné pocity.. skrátka mi to tam úplne nesedelo a prelínalo sa mi to z filmom a Kevinom Costnerom :) hlavne pri Willovi a jeho postave som úplne otvárala očičká a nechápala prečo je cudzí a prečo aspoň jeho nenechali na pokoji a nespravili z neho Robinovho nevlastného brata Avšak chémia medzi hercami (rozumej Reginu a Robina) ma presvedčila o tom, že sa k sebe hodia a v celku to funguje omnoho lepšie ako Emma a Hook. Tí k sebe nepasujú a vždy keď sú nalepení na sebe, tak mi napadne, že ich po celej ploche museli natrieť Pattexom superfix (skrátka nie som fanúšik CaptainSwan a ani nikdy nebudem) Tetovanie na jeho spanilej rúčke :) je to najzáhadnejšie tajomstvo v celej histórii seriálu(aspoň pre mňa) a vyhlásenie, že je spriaznená duša len pre to lvíča na pokožke ma dostatočne prekvapilo a z celého srdca si želám aby aspoň raz sa scenáristi prekonali a dali nám jasnú odpoveď – stačilo by len na jednu otázku →ako sa Zelena zmenila na Mariannu, prečo si na ňu Robin nepamätal a ako dospel k tetovaniu(aj keď toto bude spomenuté MOŽNO! neskôr) ja nie som náročný človek, ale už ma prstáva baviť to skákanie od niečoho k niečomu a hlavne ich hádzanie dobrých nápadov do kanálu…

10.4.2015 | 11:25:42
elissisi

Mohla bych toho povykládat hodně, ale nadšení ze Zeleny už jsem vyjádřila víc než jednou a tetování zajímá určitě spoustu lidí (včetně mé maličkosti).

Ale nemůžu si pomoct, bez ohledu na to, že na tuhle epizodu s Robinovou minulostí, se těším jako na smilování Boží, v porovnání s očekáváním nedělního dílu Hry o trůny se to nedá srovnat ani v nejmenším. Začátek nové série GOT prostě veškerou radost z Robina zastínil…

10.4.2015 | 13:45:42
Ridley

#8 Michelle84: môj človek!

10.4.2015 | 16:21:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

Co se nám na šesté řadě Once Upon a Time líbilo a co naopak vůbec? Podívejte se na náš seznam a v komentářích nám sdělte, se kterými body souhlasíte.