Peaky Blinders (Gangy z Birminghamu) Peaky Blinders míří na BBC One

Peaky Blinders míří na BBC One

Peaky Blinders míří na BBC One

Po veleúspěšné čtvrté sérii se seriál přesouvá z BBC Two na BBC One. Co to pro Peaky Blinders znamená?

19 0
4.9.2018

Charlotte Moore, ředitelka pro obsah stanice BBC, na srpnovém festivalu televizní tvorby v Edinburghu oznámila přesun oceňovaného televizního dramatu z BBC Two na primární stanici celé skupiny, na BBC One. Od tohoto kroku si slibují především rozšíření do povědomí dalších diváků. Peaky Blinders se se čtvrtou sérií dařilo nad očekávání a díky rekordní sledovanosti, která dosahovala rozdílu až milionu diváků oproti sérii předchozí, si vysloužili přesun na BBC One. Na spolupráci s Netflixem tento fakt nic nemění.

Pro Peaky Blinders to znamená především vyšší rozpočet a také větší tvůrčí svobodu pro celý tým v čele se scenáristou, Stevenem Knightem. Ten měl teď plné ruce práce s filmem Serenity, jenž by měl do kin dorazit v říjnu 2018 a jenž si i sám režíroval. Ačkoliv zatím žádné nové oficiální zprávy ohledně páté série nebyly uveřejněny, očekává se, že natáčení by mohlo začít v nejbližších týdnech.

Diskuze /1

BruceCrain

Tehle přesun měl být už mnohem dřív. Držim PB palce ať se dál daří a těším se na nové pokračování =)

4.9.2018 | 19:18:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Zajímavosti

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Přinášíme vám přehled těch nejzajímavějších lokací, kde oblíbený seriál vznikal. Možná se chystáte na dovolenou do Velké Británie. Jste-li oddanými fanoušky seriálu, můžete náš článek brát jako malou inspiraci k sestavení dovolenkového itineráře.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás